Niedziela 29 maja 2022r. 
REKLAMA

Rowerzysta z amfetaminą

Data publikacji: 2018-11-20 13:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:25
Rowerzysta z amfetaminą
 

Policjanci zatrzymali na szczecińskim Skolwinie rowerzystę z ok. 5 gramami białego proszku. Nie chciał podać swego adresu, co  nie na wiele mu się zdało. Kryminalni z Komisariatu Nad Odrą nie tylko ustali jego miejsce zamieszkania, ale i przechowywania amfetaminy. 39-latek został na 3 miesiące aresztowany.

Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji Szczecin- Nad Odrą zauważyli na Skolwinie jadącego rowerem mężczyznę. Na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać, a w końcu i uciekać. Przy zatrzymanym 39-latku policjanci znaleźli blisko 5 gramów białego proszku.

Mężczyzna został przewieziony do komisariatu, ale nie chciał podać swojego miejsca zamieszkania. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ustalili dokładny adres zamieszkania zatrzymanego, a ponadto uzyskali informację, gdzie przechowuje narkotyki.

W użytkowanym przez 39-latka pomieszczeniu gospodarczym policjanci znaleźli prawie 150 gramów białego proszku, wagę elektroniczną oraz "dilerówki", czyli woreczki w których sprzedaje się porcje narkotyków. Po wstępnych badaniach okazało się, że zajętą substancją jest  amfetamina.

Zatrzymany trafił do aresztu, w którym decyzją sądu spędzi 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

(g)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA