Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Rowerem na pomoc. Pojadą dla Miłosza

Data publikacji: 03 sierpnia 2019 r. 22:40
Ostatnia aktualizacja: 07 sierpnia 2019 r. 11:27
Rowerem na pomoc. Pojadą dla Miłosza
 

Natalia i Michał już 4 sierpnia wyruszą rowerami ze Świnoujścia w kierunku Sopotu, wzdłuż Bałtyku. Pokonają 500 kilometrów. Zrobią to dla Miłosza, żeby ten mógł przejść operacją ratującą jego nogę. Na miejsce planują dotrzeć 10-11 sierpnia. Wierzą, że do tego czasu Miłosz będzie miał potrzebną kwotę.

Natalia Pypeć zawodowo związana jest z branżą wydawniczą i uczy języka polskiego. Uwielbia kawiarnie, tramwaje i żywe kwiaty. Rano jeździ na rolkach, popołudniami gra w squasha. Po Warszawie porusza się rowerem. Marzy o własnej księgarni.

Michał Tor zaś żyje ze sportu, m.in. uczy wuefu. Stawia na zdrowe odżywanie, ale do czekoladowych croissantów ma słabość. Uwielbia tańczyć. Ma na swoim koncie kilka startów w zawodach kolarskich (obok tenisowych i squashowych). 

- Czynienie dobra jest uzależniające i zaraźliwe – tyle w ramach wyjaśnień, jeśli chodzi o nasze motywacje do podjęcia tego przedsięwzięcia - napisali na portalu siepomaga.pl. - Dziękujemy za swoją sprawność umysłową i fizyczną, jednocześnie czujemy potrzebę i obowiązek dzielenia się nią i niesienia pomocy tam, gdzie jej brak.

Żeby pomóc Miłoszowi, wystarczy wejść właśnie na stronę zbiórki. Każdy będzie wiedział, co robić. Liczy się każda złotówka.

(isz)

Fot. siepomaga.pl

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA