wtorek, 17 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Rotarianie znów ogrzeją nóżki

Rotarianie znów ogrzeją nóżki [GALERIA]

Rotarianie znów ogrzeją nóżki
Data publikacji: 2017-11-18 12:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:30
Wywietleń: 1178 301676

Dwieście par ciepłych butów na zimę dla dzieci z niezamożnych rodzin oraz podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych ze Szczecina i okolic ufundował Rotary Club Szczecin Center. To już ósma taka akcja, w której rodzice i opiekunowie otrzymują talony do sieci Deichmann, a dzieci mogą wybrać sobie takie obuwie, jakie im się podoba. 

Rotarianie już tradycyjnie do współpracy zaprosili dyrektorów, wychowawców i pedagogów szkolnych, którzy w ich imieniu zaproponowali pomoc w zakupie butów dla dzieci rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. W tym roku to szkoły podstawowe nr 9, 14, 11, SP Dołuje, Osowo k. Nowogardu, podopieczni placówki opiekuńczo-wychowawczej Towarzystwa Salezjańskiego, Dom Dziecka w Tanowie, MOS im. św. Brata Alberta oraz rodziny wskazane przez kuratora sądowego. Łącznie rotarianie sfinansowali zakup 189 bonów o wartości 120 zł każdy do zrealizowania w sklepie Deichmann CHR Galaxy. 

Na zakupy zaproszono rodziny w sobotę, 18 listopada. Beata Piątak, prezydent RC Szczecin Center przyznaje, że to jedna z wyjątkowych dla rotarian akcji charytatywnych, bo bezpośrednio widzą radość z tej pomocy.

- Dzieci mają przyjemność z zakupów, mogą sobie wybrać taki kolor i fason butów, jaki zechcą - mówi. - Cieszą się też rodzice. A my mamy satysfakcję, że znów mogliśmy pomóc. 

(gan)

Fot. Grzegorz Siwa

Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki Rotarianie znów ogrzeją nóżki

Komentarze

Ukryta Opcja Niemiecka
Tak, bo CCC to szyje wszystko w Polsce. Zobacz lepiej jaki asortyment ma CCC jeśli chodzi o obuwie dziecięce - połowę tego co Deichmann. A co do "pińcet plus" to zauważ, że to dzieci z ośrodków wychowawczych i one tego świadczenia nie dostają...
2017-11-20 20:25:36
Ja
To gdzie idzie te 500+skoro na buciki nie mają????no sorry..
2017-11-18 21:12:35
POLAK
I tym sposobem wspieramy nie Polski Handel tylko wspieramy Niemcow i Chinczykow
2017-11-18 20:30:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy