Piątek 20 maja 2022r. 
REKLAMA

Roboty potrwają dwa tygodnie

Data publikacji: 2018-05-14 06:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:10
Roboty potrwają dwa tygodnie
 

- Roboty drogowe idą pełną parą. Ulica Gryfińska, Kaszubska, a niebawem także Jana z Kolna zyska nową nawierzchnię - zapewnia Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. - Drogowcy rozpoczyną roboty w  poniedziałek wieczorem.

Remontem objęta zostanie ulica Jana z Kolna, nitka od strony wody (odcinek ulicy Szarotki do Kapitanatu) oraz Nabrzeże Wieleckie (od Komandorskiej do przejazdu tramwajowego).

- W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano-węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej - informuje rzeczniczka ZDiTM. - Ulica będzie przejezdna, jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne.

Roboty prowadzone będą w godzinach wieczornych i nocnych od 18:00-6:00, rozpoczną się w poniedziałek wieczorem i potrwają około 2 tygodni.

 (isz)

Fot. Mirosław Winconek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Tomek
2018-05-14 15:44:36
Zawadzkiego poprosimy. Stuk puk jest,jak pociag. A propos - Zrobcie cos z przejazdem na Pomorskiej. To przestarzale rozwiazanie. Mamy 21 wiek.
Adam
2018-05-14 14:25:55
To jakiś debil decyduje o remontach, bo akurat ten fragment Gryfińskiej był o dwa nieba lepszy od nawierzchni ulicy Anieli Krzywoń, gdzue na wysokości kościoła autobusy dosłownie się rozpadają! Tylko gratulować debilowi decyzji...
Obs.ryver
2018-05-14 09:48:57
Przejazd kolejowy ul.WIOSENNA- GRYFIŃSKA nie przebudowany od 2015r!!! Roboty przerwane przed samymi szlabanami i zakończone obiecankami bez końca!!!Zostały dziurawe kocie bruki pruskich drogowców! Magistrackie pi.er.dzistołki -zapomnieli o rozgrzebanej robocie????? Ul.POMORSKA- w największej dzielnicy przemysłowo-handlowej Szczecina z przejazdem kolejowym i nieudacznym , malowanym "rondem" przy policji w Dąbiu- to jeden wielki, skandaliczny k o r e k!!! Tu jest potrzebna szeroka, dwupasowa arteria z przejazdem pod torami kolejowymi!!! Należy tez odebrać od PKP odcunek ul STACYJNEJ i połączyć ją z ul. Wiosenną. Teraz jest tam składowisko gratów PKPowskich , a za torami mają swoje opuszczone magazyny byłej parowozowni... Tam niech składaja swoje rupiecie a nie na miejskiej ulicy!!! Magistrackie p..r....ki -obudżcie się i do roboty !!!!Dyskusje na Masztem Maciejewicza niczego nie rozwiążą !

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA