piątek, 10 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Robert Jurszo: „Największy wygrany to Szymon Hołownia”

Robert Jurszo: „Największy wygrany to Szymon Hołownia”

Robert Jurszo: „Największy wygrany to Szymon Hołownia”
Data publikacji: 2020-06-29 19:16
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-01 12:06
Wywietleń: 1056 461573

Robert Jurszo, dziennikarz portalu OKO.press:

Największym przegranym jest bez wątpienia Robert Biedroń. Jego fatalny wynik pokazuje, że lewicowy kandydat ma w Polsce problem ze zdobyciem większego poparcia społecznego. A to w ogóle nie wróży dobrze Lewicy w Polsce. Największy wygrany tych wyborów to Szymon Hołownia. Start w wyborach ogłosił zaledwie pół roku wcześniej a zdobył trzecie miejsce. Wypracował kapitał społeczno-polityczny i tylko od jego woli oraz umiejętności będzie zależało, czy na tej bazie zbuduje coś więcej, np. partię polityczną. Nie spodziewałem się, że wynik Roberta Biedrona będzie tak niski. Spodziewałem się, że zdobędzie chociaż 4 proc., bo tak można było ostrożnie prognozować z sondaży. Teraz języczkiem u wyborczej wagi będą głosy elektoratu Krzysztofa Bosaka, bo wyborcy Hołowni, Biedronia i Kosianiaka-Kamysza w większości będę raczej głosowali na Rafała Trzaskowskiego. Dlatego i Andrzej Duda, i Rafał Trzaskowski w pierwszej kolejności będą próbowali zawalczyć o te głosy. Te umizgi już się zaczeły: Trzaskowski na Twitterze napisał, że poglądy gospodarcze ma takie same jak Bosak, a Duda w przemówieniu powiedział, że z Bosakiem dzieli go niewiele.©℗

(as)

Fot. Agata Kubis/OKO.press

Komentarze

rot
Może to nie kwestia "lwicowości " Biedronia, tylko jego homoseksualizm go pogrążył.
2020-07-01 11:56:07
dziwie sie że uwiarygadniacie
łże-media takie jako okopress, pomijając ich polonofobie to przecież nie ma tam dziennikarzy - to samozwańczy aktyw lewicowy bez wykształcenia kierunkowego zbieżnego z obszarem aktywności i uzurpujący sobie prawo decydowania o tym co maja myśleć ludzie - Jurszo jest smutnym potwierdzeniem tego o czym piszę... aktyw nadrabiający deficyty edukacyjne gorliwością neofitów-hunwejbinów...
2020-06-30 15:59:49
@@@Wolę Dudę niz Trzaskowskiego
Tusek już raz mówił że nie podniesie wieku emerytalnego po czym po 2 miesiącach podnieśli. Trzaskowski jak PIS obniżał wiek emerytalny to głosował przeciw! Sam nie wie czego chce, takim ludziom nie daje się władzy
2020-06-30 11:42:01
@jaro
Ciekawe co z mecenasem Romanem Giertychem i jego wsparciem dla Szymona Hołowni.Co na ten temat ma do powiedzenia analityk z oko press.Czy nową partię będą tworzyć wspólnie z mecenasem czy raczej to tylko wujek dobra rada do przekonania do Trzaskowskiego?
2020-06-30 10:34:19
jaro
Zajebiste!!! -- przegral,ale wygral... ;)
2020-06-30 09:17:01
@sezonowy kandydat
Taka jest prawda. Redakcja Kuriera przedrukowując "znawcę" o tym nie wie?
2020-06-30 09:15:49
Prawdziwa Lewica
Co tam gada pan z oko press skoro wyborcza ogłosiła na całą Polskę że tylko cud może uratować Trzaskowskiego.Sęk w tym że ani czytelnicy gazety ani tym bardziej redachtorzy nie wierzą w cuda.
2020-06-30 07:36:55
sezonowy kandydat
Analizy takie sobie bo przecież pamiętamy jaką świeżość niósł Robert Biedroń,Paweł Kukiz,Ryszard Petru,Andrzej Lepper i Anna Grodzka.Pytam się pana analityka gdzie są teraz ich partie gdzie jest wiosna czy nowoczesna?Nigdzie.Tak samo będzie z Szymonem.
2020-06-30 07:35:12
@Wolę Dudę niz Trzaskowskiego
Trzaskowski wyraźnie zapowiedział, że nie pozwoli na podniesienie wieku emerytalnego podobnie jak na likwidację 500 Plus i 13 emerytury.
2020-06-30 07:20:02
BArt
Oko.lewak czyli pożyteczni idioci propagandy NWO...
2020-06-30 07:16:33
Wolę Dudę niz Trzaskowskiego
przynajmniej nie będzie trzeba pracować do 67 roku życia. Mój stary jest kierowcą autobusu ma 57 lat i ledwo jeździ w upały. A Trzaskowski i Tusk kazali mu jeszcze pracować 10 lat! Nie wsiadam to tego autobusu!
2020-06-30 00:33:49
beee
Duda powinien jak najszybciej odejść na polityczną emeryturę. Problem w tym, że sam pójdę na niego głosować. Wolę tą marionetkę niż Trzaskowskiego, którego jedynymi osiągnięciami jest promocja LGBT i podwyżki cen wszystkiego, co dało się podnieść
2020-06-30 00:08:01
do Obserwator
kompletny bezsens ,że kurier cytuje dziennikarza OKO press. albo nie myślą,albo jakąs kasę dostają
2020-06-29 22:00:32
Krótko
Dla Polski najważniejsze jest odsunięcie szkodnika Dudy.
2020-06-29 21:44:23
Obserwator
Po co piszecie w Kurierze o zdaniu jakiegoś dziennikarza z lewackiego portalu OKO press?
2020-06-29 21:20:20
XYZ
Holownia to produkt starych kiejkutow/komunistycznej bezpieki wojskowej/ na wypadek farsy z tragiczna kidawa.
2020-06-29 21:07:26
Antyleft
Obawiam się że zwycięzca będzie tylko jeden i nie będzie nim ani Holownia ani Czaszkoski