poniedziałek, 30 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Hołownia otwiera biuro w Szczecinie

Hołownia otwiera biuro w Szczecinie

Hołownia otwiera biuro w Szczecinie
Data publikacji: 2020-02-19 07:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-19 18:49
Wywietleń: 1004 443406

W środę o g. 18 przy ul. Monte Cassino 10 w Szczecinie zostanie otwarte Regionalne Biuro Ekipy Szymona Hołowni. Hołownia, który ogłosił swoją decyzję o starcie w wyborach prezydenckich w grudniu 2019 roku, wcześniej był dziennikarzem, laureatem Grand Press, autorem książek, prowadzącym program „Mam Talent!". Biuro w każdym województwie to jeden z jego kampanijnych pomysłów. Takie biura mają być nie tylko miejscem spotkań wolontariuszy, ale także centrami aktywności lokalnej oraz organizacji warsztatów dla mieszkańców. Wedle niedawnego sondażu prezydenckiego firmy Estymator Hołownia na razie plasuje się na przedostatnim miejscu, wyprzedzając Krzysztofa Bosaka. Przed nim są prezydent Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa - Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz i Robert Biedroń.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

 

Komentarze

Chucky doll
Takie tam skojarzenie.
2020-02-19 18:49:12
abc
Bez szans na wygrana ale i tak intelektualnie przerasta "BRONKA w spódnicy"
2020-02-19 16:56:21
Szymek nie fisiuj!
Usiądź, ochłoń, nie szalej. "Mam Talent" oglądaliśmy z powodu Prokopa, nie twojego chłopie!!!
2020-02-19 16:24:33
Hallo, Achtung, Achtung!
Szymek jeździ tramwajem!!! Tak, ten wsiadł dom tramwaju w PO_znaniu, kiedy ta łaska dopadnie Szczecin?
2020-02-19 13:41:55
p
@Do "p" -oczywiscie ,zbierajcie ,podpisujcie,podpisywac sie mozna na kazdej liscie kazdego kandydata.Jak mozecie tak obrażać tutaj swojego "brata" w wierze chrzesnijanskiej pana szymona, skandal. tacy z was parafianie, oj proboszcz wam nagada w niedziele i za kare 20zł na konto Panstwa Watykan.
2020-02-19 12:24:43
NIe rozpędzać się
Przepraszam Szanownych Dyskutantów, ale w ogóle wolno w Polsce kandydować na prezydenta, czy potrzebne są jakieś specjalne zgody tylko dla wybranych ?
2020-02-19 11:50:00
rob
Pisbolszewia i katotaliban w jednym
2020-02-19 11:46:03
Maniek
Do kabaretu a nie na PREZDENTA
2020-02-19 11:42:14
Widz chory na raka
Prawda w oczy kole , a to dzięki TVP i TVP INFO wiele wiemy o tym czego nie mieliśmy wiedzieć też o Panu Hołowni.Prawda zwycięży a karma wraca więc trzeba uważać co się komu życzy i na co powołuje
2020-02-19 10:58:42
No.... no....
Nie ukończone studia. Współpraca z Gazetą Wyborczą, współpraca z Tygodnikiem Powszechnym, współpraca z Newsweek'iem. Coś jeszcze ?
2020-02-19 10:31:04
@@ioihn
na pokazy garnków i pościeli często chodzisz , pisorze??
2020-02-19 10:12:31
@ioihn
Przecież Hołownię wystawiła największa partia opozycyjna czyli TVN - czyż to nieprawda? Czy TVN to pisowska telewizja drogi KODziarzu?
2020-02-19 09:40:01
Jan
TVP Szczecin odrażająca propaganda wczoraj tylko lansowała na prezydenta A Dudę Te 2 miliardy na propagandę są im bardzo potrzebne
2020-02-19 09:16:36
Do "p"
Plus Max Kolonko i Samborski
2020-02-19 08:57:07
ioihn
Propisowski zabieg rozdrabniania opozycji.
2020-02-19 08:47:21
p
Brawo wiecej takich kandydatów, jeszcze p. Piotrowski i Liroby musza zebrac 100 tys