poniedziałek, 27 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rekin, piranie i wodne atrakcje

Rekin, piranie i wodne atrakcje

Rekin, piranie i wodne atrakcje
Data publikacji: 2016-04-01 10:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 2170 126494

W sobotę i niedzielę, 2 i 3 kwietnia, odbędą się w Szczecinie Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej Water Arena. Do hali Azoty Arena organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych wędkarstwem, żeglarstwem, turystyką i rekreacją wodną.

Na odwiedzających targi czeka bogata ekspozycja sprzętu wędkarskiego, żeglarskiego oraz prezentacja  atrakcji i miejsc turystycznych województwa zachodniopomorskiego. Będzie można się zapoznać z ofertą turystyki wędkarskiej od połowów dorsza na Bałtyku do ofert z całego świata. Producenci zaprezentują nowości na rok 2016 z oferty skierowanej do karpiarzy, spinningistów, a także muszkarzy. Nie zabraknie sprzętu wyczynowego. Targi będą też doskonałą okazją do zakupu sprzętu, często w bardzo atrakcyjnych cenach. Odwiedzający mogą wziąć udział w konkursach, szkoleniach i zawodach organizowanych przez Polski Związek Wędkarski Okręg Szczecin i inne organizacje branżowe. 

Gwiazdą targów będzie mistrz Niemiec 2008 w wiązaniu sztucznych much (kategoria "Muchy suche") oraz mistrz Niemiec 2009 w wiązaniu sztucznych much - Ingolf Augustin.

W strefie akwarystycznej będzie można zobaczyć świat ryb i koralowców. Klimatyczne miejsce, mało światła i rozświetlone akwaria pełne kolorów podwodnego świata. Przepiękne ryby, glony, koralowce a nawet żywe krewetki z Bałtyku. Dyskowce prosto z dorzecza Amazonki. Dla dzieci postacią numer jeden będzie rybka Nemo. Będą piranie i możliwość zobaczenia momentu ich karmienia; nie zabraknie też rekina. Ciekawostką techniczną będzie zestaw - akwarium bezobsługowe dla ,,leniwych akwarystów”. Całą obsługa z karminem włącznie można wykonać z tabletu lub smartfonu.

Atrakcją dla dzieci ma być Park Wieloryba. To w nim w sobotę (początek o g. 12) odbędzie się spotkani z Aleksandrem Dobą. Również w sobotę (początek o g. 17) odbędzie się koncert szantowy z udziałem znanych zespołów.

Wstęp na targi kosztuje 15 zł. Dla dzieci do lat siedmiu jest bezpłatny. Nie pobiera się opłat także za korzystanie z parkingu.

(a)

Fot. R.PAKIESER

Komentarze

free
Jeszcze tego brakowało, żeby parking był płatny.
2016-04-01 11:02:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie