wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rekin, piranie i wodne atrakcje

Rekin, piranie i wodne atrakcje

Rekin, piranie i wodne atrakcje
Data publikacji: 2016-04-01 10:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 2343 126494

W sobotę i niedzielę, 2 i 3 kwietnia, odbędą się w Szczecinie Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej Water Arena. Do hali Azoty Arena organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych wędkarstwem, żeglarstwem, turystyką i rekreacją wodną.

Na odwiedzających targi czeka bogata ekspozycja sprzętu wędkarskiego, żeglarskiego oraz prezentacja  atrakcji i miejsc turystycznych województwa zachodniopomorskiego. Będzie można się zapoznać z ofertą turystyki wędkarskiej od połowów dorsza na Bałtyku do ofert z całego świata. Producenci zaprezentują nowości na rok 2016 z oferty skierowanej do karpiarzy, spinningistów, a także muszkarzy. Nie zabraknie sprzętu wyczynowego. Targi będą też doskonałą okazją do zakupu sprzętu, często w bardzo atrakcyjnych cenach. Odwiedzający mogą wziąć udział w konkursach, szkoleniach i zawodach organizowanych przez Polski Związek Wędkarski Okręg Szczecin i inne organizacje branżowe. 

Gwiazdą targów będzie mistrz Niemiec 2008 w wiązaniu sztucznych much (kategoria "Muchy suche") oraz mistrz Niemiec 2009 w wiązaniu sztucznych much - Ingolf Augustin.

W strefie akwarystycznej będzie można zobaczyć świat ryb i koralowców. Klimatyczne miejsce, mało światła i rozświetlone akwaria pełne kolorów podwodnego świata. Przepiękne ryby, glony, koralowce a nawet żywe krewetki z Bałtyku. Dyskowce prosto z dorzecza Amazonki. Dla dzieci postacią numer jeden będzie rybka Nemo. Będą piranie i możliwość zobaczenia momentu ich karmienia; nie zabraknie też rekina. Ciekawostką techniczną będzie zestaw - akwarium bezobsługowe dla ,,leniwych akwarystów”. Całą obsługa z karminem włącznie można wykonać z tabletu lub smartfonu.

Atrakcją dla dzieci ma być Park Wieloryba. To w nim w sobotę (początek o g. 12) odbędzie się spotkani z Aleksandrem Dobą. Również w sobotę (początek o g. 17) odbędzie się koncert szantowy z udziałem znanych zespołów.

Wstęp na targi kosztuje 15 zł. Dla dzieci do lat siedmiu jest bezpłatny. Nie pobiera się opłat także za korzystanie z parkingu.

(a)

Fot. R.PAKIESER

Komentarze

free
Jeszcze tego brakowało, żeby parking był płatny.
2016-04-01 11:02:01

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie