poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Rada Miasta Szczecin wygląda tak

Rada Miasta Szczecin wygląda tak

Rada Miasta Szczecin wygląda tak
Data publikacji: 2018-10-22 13:59
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-23 08:16
Wywietleń: 7895 357622

Najwięcej radnych do nowej Rady Miasta Szczecina wprowadzi Koalicja Obywatelska, czyli zjednoczone siły Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Drugie miejsce zajęło Prawo i Sprawiedliwość, trzecie - skupieni wokół urzędującego prezydenta Piotra Krzystka Bezpartyjni. To oficjalne wyniki. 

KO ma trzynastu radnych. Są to: Marcin Biskupski, Łukasz Tyszler, Edyta Łongiewska-Wijas, Paweł Bartnik, Urszula Pańka, Dominika Jackowski, Przemysław Słowik, Maria Herczyńska, Bazyli Baran, Patryk Jaskulski, Grażyna Zielińska, Jan Posłuszny, Łukasz Kadłubowski.

Prawo i Sprawiedliwość zdobyło dziesięć mandatów. Oto nazwiska: Stafania Biernat, Marek Chabior, Robert Stankiewicz, Witold Dąbrowski, Marcin Pawlicki, Agnieszka Kurzawa, Bartłomiej Sochański, Maciej Ussarz, Leszek Duklanowski, Dariusz Matecki

Ośmioro radnych Bezpartyjnych to Władysław Dzikowski, Maciej Szyszko, Krzysztof Soska, Michał Wilkocki, Jolanta Balicka, Michał Przepiera, Piotr Krzystek, Renata Łażewska.

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

pragmatyka
Zostaje stara gwardia , a pomogło jej bardzo ujawnienie kaset. Polacykochają przecież takich "swoich chłopów"- przynajmniej będzie wiadomo jak co z nimi się załatwia -czyli tak jak zawsze .I tylko podwawelskajuż nie wystarczy? Dlaczego w mediach nie zatrudnią jakiegoś specjalisty od polskiej mentalności?
2018-10-23 06:44:38
piter
- Sławek! - Co? - Ty już wiesz, co! kurtyna hahahahahhahaha
2018-10-22 21:28:11
Podjuchy 2
Wybór M. Szyszko to zły wybór. Załatwi to co daje korzyść a nie gdzie walecznosc potrzebna by mandat zaufania spłacić wyborcom
2018-10-22 21:02:25
Nie dla Jacynki
Brawo Szczecin... nie ma jej cały czas po kilka razy wywiady z nią w TVP3 jadowej!! od kilkunastu tygodni!!nie ma jadu nie ma żółci ale będzie spokój!!!
2018-10-22 20:44:04
Ej! Wy z PO!
I znowu tego Barana wybraliście, któremu przeszkadzało ustawienie pomnika Ofiar Rzezi Wołyńskiej na Cmentarzu Centralnym, a za to chciał stawiać pomnik wywózki Żydów ze Szczecina(?!). Myślenie po polsku, to trudne zadanie, co? Nie to co bezmyślnie wziąć kartkę, skreślić pierwszego u góry Barana i wrzucić do urny. Asy!
2018-10-22 17:58:05
Podjuchy
Boże Szyszko boże nie
2018-10-22 17:56:21
waldy
A gdzie az lewicy Wieczorek ten to jest bezczelny i wciaz trzyma sie koryta pomimo ze ciagąie lewice w dół
2018-10-22 17:19:05
Wyborca
Dramat, pani Zielińska ze swoim ego większym niż Pogodno i dwójka niewychowanych synów
2018-10-22 16:55:17
pepe
Boże uchowaj ! Robert Stankiewicz !
2018-10-22 16:46:26
X
Widać, że idioci komentują i tacy sami głosują...na kłamców.
2018-10-22 16:46:13
Wyborca
Jako mieszkanka Pogodna muszę napisać, że kolejna kadencja pani Zielinskiej to dla nas tragedia. Jej i tak już wybujałe ego nie zmieści się już na dzielnicy a jej dwóch najbardziej niewychowanych synów jakich w życiu znałam to przejdzie samych siebie.
2018-10-22 16:34:35
Reka czy noga
Druga tura to decyzja: obciąć sobie rękę czy nogę
2018-10-22 15:59:45
Zawiedziony
Pani Łażewska w RM to dramat dla północnego Szczecina. Dla niej północ to tylko Skolwin gdzie mieszka.
2018-10-22 15:46:18
podatnik
Panie NITRAS - to my wyborcy jesteśmy pracodawcami waszymi, i to my w drugiej turze zdecydujemy kto z mim będzie współpracował!!!!
2018-10-22 15:33:35
:)
Pan Bartłomiej na emeryturę a nie na drugą turę ! w 2019 skonczy 65 lat .
2018-10-22 15:23:51
;/
Najradna zależna teraz bedzie w sejmiku psuć,dramat dla miasta i województwa.
2018-10-22 14:49:24
zed
Za Pacynkę sa inni misiewicze-pisiewicze
2018-10-22 14:31:07
Ja
Czyli koalicja PiS i bezpartyjni? Bo tu im bliżej. Przynajmniej tych co znam
2018-10-22 14:29:07
Miki
Misie! Jacynka kandydowała do sejmiku...
2018-10-22 14:22:08
gass
nie ma jacynki ... Brawo wyborcy !!!
2018-10-22 14:15:06
Pytam
A gdzież jest najradna ??
2018-10-22 14:12:00
Waldi
Oooo pani Jacyny zabrakło,tak to jest jak się biega od partii do partii.To wynika z owczego pędu do koryta.
2018-10-22 14:07:23