poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Podział mandatów w sejmiku

Podział mandatów w sejmiku

Podział mandatów w sejmiku
Data publikacji: 2018-10-22 12:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-23 09:48
Wywietleń: 10091 357611

Wiemy jak mógłby wyglądać podział mandatów w sejmiku województwa zachodniopomorskiego. Według nieoficjalnych danych Koalicja Obywatelska uzyskała 13 miejsc, PiS 11, Bezpartyjni 4, PSL 1 i SLD 1. Jak będzie naprawdę, dowiemy się we wtorek albo w środę.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Nil
do -Jakób- "bezpartyjni" " Od lat w koalicji z PISem? A teraz szantaż w Sejmiku, że też wejdą w koalicję z PISEM? Partyjni zastępcy (np. Kądziołka, np. Pawlicki?) to "bezpartyjna partia"? Krzystek ma mandat do kierowania miastem - bez partyjnej układanki, ale jak widać nie potrafi. A co do członków jego partii - to na listach trudno było znaleźć kogoś - kto nie byłby "partyjny" - czyli pracownik Urzędu, spółek albo instytucji i jednostek miasta. Normalnych szczecinian tam nie uświadczysz. Przepraszam, jest pan Doba - ale one jest z Polic, a właściwie to przecież honorowy obywatel Swarzędza. Oczywiście pan Doba też jest na liście płac Krzystka. No i taka to bezpartia...
2018-10-23 09:41:03
Czyli ze jak ew. wyjdzie 15/15
To Szczecinkiego POPIS-u ciag dalszy... i po zmianie nazwy z PO na KO wyjdzie... KOPIS-t i dalsza Masakra !!
2018-10-23 00:48:15
r.
jasne, jasne... KODziarze to też bezpartyjni, a jacy ideowi!
2018-10-22 21:00:48
Jakób
@ wyborca: dlaczego dezawuujesz bezpartyjnych? Dlaczego od razu każdy musi należeć do jakiejś partii? To jest partyjniactwo, może dobre na poziomie parlamentu. Dlaczego uważasz, że bezpartyjni to automatycznie bezideowi? Znam wiele takich osób i wiem, że nie są bezideowi - ich ideą jest praca dla swojego regionu, dla najbliższego otoczenia. W większości to są ludzie młodzi, nie skażeni jakimiś partyjnymi poglądami.
2018-10-22 16:44:35
szczecinianin
No i mamy pat. PIS + Bezpartyjni mają 15 głosów i KO + PSL + SLD też 15. Masakra
2018-10-22 14:35:26
Quszcz
po nazwiskach... kto TO bedzie ?
2018-10-22 14:06:48
satyr
Czyli nic się nie zmieni , poza odstawką w niebyt Nowoczesnej?
2018-10-22 13:14:04
wyborca
No i mamy: Bezpartyjni stają się najbardziej partyjni. Teraz to już tylko kilka kroków albo do transferu radnych "bezpartyjnych" do partii (im jest obojętnie do jakiej bo są bezpartyjni czyli bezideowi a zatem pójdą, gdzie im więcej dadzą). W ten sposób, poprzez wybór partii "bezpartyjnych" "udało" się mieszkańcom regionu doprowadzić do największego klinczu od kilkunastu lat.
2018-10-22 13:00:27
anonim
liczba mandatów raczej powinna być nieparzysta