wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Punkt z poradnią

Punkt z poradnią

Punkt z poradnią
Data publikacji: 2018-01-22 09:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1587 310388

Od poniedziałku (22 stycznia) Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny HIV/AIDS zmienia swoją siedzibę. Teraz bezpłatne i anonimowe badania w kierunki HIV będzie można wykonać w budynku przy ul. Broniewskiego 12 w Szczecinie.

Do tej pory punkt ten działał przy al. Wojska Polskiego 160, w budynku Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Od najbliższego poniedziałku będzie funkcjonował przy ul. Broniewskiego 12 - tam, gdzie działa Poradnia Nabytych Niedoborów Immunologicznych oraz Poradnia Chorób Zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Będzie tu można wykonać bezpłatne i anonimowe testy w kierunku HIV w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz.: 15–18.

W jednym miejscu będzie punkt diagnostyczny z poradnictwem, opieka ambulatoryjna i możliwość hospitalizacji pacjentów z pozytywnym wynikiem serologicznym w Oddziale Nabytych Niedoborów Immunologicznych.

Poradnia przy ul. Broniewskiego 12 znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta i można do niej wygodnie dotrzeć komunikacją miejską. Dodatkowo osoby, które chcą wykonać test w kierunku HIV, mogą liczyć tu na pełną anonimowość oraz profesjonalne doradztwo zarówno przed, jak i po testowaniu.

(sag)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Kiss
Jeśli ktoś nadal nie chce iść do laboratorium zawsze można kupić testy z kropli krwi z palca typu quickhivtest, ale zdecydowanie warto w jakiejkolwiek formie się przebadać.
2018-01-24 14:39:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”