Niedziela 01 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Punkt z poradnią

Data publikacji: 2018-01-22 09:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:01
Punkt z poradnią
 

Od poniedziałku (22 stycznia) Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny HIV/AIDS zmienia swoją siedzibę. Teraz bezpłatne i anonimowe badania w kierunki HIV będzie można wykonać w budynku przy ul. Broniewskiego 12 w Szczecinie.

Do tej pory punkt ten działał przy al. Wojska Polskiego 160, w budynku Granicznej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie. Od najbliższego poniedziałku będzie funkcjonował przy ul. Broniewskiego 12 - tam, gdzie działa Poradnia Nabytych Niedoborów Immunologicznych oraz Poradnia Chorób Zakaźnych Szpitala Wojewódzkiego w Szczecinie. Będzie tu można wykonać bezpłatne i anonimowe testy w kierunku HIV w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz.: 15–18.

W jednym miejscu będzie punkt diagnostyczny z poradnictwem, opieka ambulatoryjna i możliwość hospitalizacji pacjentów z pozytywnym wynikiem serologicznym w Oddziale Nabytych Niedoborów Immunologicznych.

Poradnia przy ul. Broniewskiego 12 znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta i można do niej wygodnie dotrzeć komunikacją miejską. Dodatkowo osoby, które chcą wykonać test w kierunku HIV, mogą liczyć tu na pełną anonimowość oraz profesjonalne doradztwo zarówno przed, jak i po testowaniu.

(sag)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kiss
2018-01-24 14:39:36
Jeśli ktoś nadal nie chce iść do laboratorium zawsze można kupić testy z kropli krwi z palca typu quickhivtest, ale zdecydowanie warto w jakiejkolwiek formie się przebadać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ