Środa, 04 października 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Pułapki przy moście znikają

Data publikacji: 04 lipca 2016 r. 12:34
Ostatnia aktualizacja: 12 listopada 2019 r. 18:13
Pułapki przy moście znikają
 
W poniedziałkowy ranek sygnalizowaliśmy służbom komunalnym niebezpieczne zapadliska w rejonie zjazdu prawym pasem z mostu Długiego i w obrębie przejścia dla pieszych w kierunku ul. Jana z Kolna. Po tygodniach bezruchu wreszcie w poniedziałek pojawiła się ekipa wydziału sieci Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, by naprawić wykoślawione i zapadające się w jezdnię coraz bardziej studzienki kanalizacyjne. 

W miniony weekend za sprawą rozgrywanych zawodów triathlonowych, których trasa wiodła także przez te dziury i koleiny, pojawiła się nadzieja, że rychło w tym miejscu nawierzchnia jezdni doczeka się naprawy. Nie tylko zresztą ta studzienka z zapadliskiem, ale także pas przejścia dla pieszych, gdzie w wyjeżdżonej asfaltowej kołysce po każdym deszczu powstaje na jego szerokości spore rozlewisko. Zabezpieczenia tego miejsca, czyli solidne wygrodzenie wraz z dechą, którą służby komunalne przykryły owo zapadlisko na wjeździe prawoskrętem tuż za mostem Długim w ul. Jana z Kolna, nie były tym razem - jak czasem to bywa w realiach Szczecina - zapowiedzią kolejnych długich tygodni w oczekiwaniu na pojawienie się robotników właściwych służb komunalnych. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ewelina
2016-07-05 09:42:01
hmm.. nie sądzę żeby to było po Waszej interwencji. Pisaliście o tym w poniedziałkowym kurierze, a roboty rozpoczęli już w piątek - wiem bo jeżdżę tą trasą. Także zaspaliście drodzy Redaktorzy.
rob
2016-07-05 08:43:15
TO MAIASTO NIE MA G O S P O D A R Z A!!!!!!!!!!!!!!! Duzo chodze po miescie i mam wrazenie ze jezeli sie palcem nie pokaze ze tu tu tu jest dziura, a tu tu tu dziurawy chodnik lub jezdnia to nikt sie tym nie zainteresuje.Wyglada to tak jakby urzednicy zarzadzajacy miastem latali nad miastem i w zwiazku z tym proponuje Panstwu nowa rubryke pt. To miasto nie ma gospodarza i pokazywac i uwieczniac zaniedbania w miescie np. dziurawe alejki parku Zeromskiego, alejki w parku Kasprowicza, dziurawe chodniki przy zamku, piach i brud pod Trasa Zamkaowa itp. itd.
Miasto
2016-07-04 13:14:51
Dla Skarbówka nie ma litości, skoro chcą teraz pod nosem budować schronisko dla psów ;-/
szkoda
2016-07-04 12:52:45
Szkoda że nie puscili biegu przez osiedle Skarbowek, moze w końcu ktoś w ZDiTM by sie zlitował i chociaż troche uporzadkowął drogi na osiedlu

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA