czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Psie zaprzęgi na Uznamie

Psie zaprzęgi na Uznamie [GALERIA]

Psie zaprzęgi na Uznamie
Data publikacji: 2017-03-11 18:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:31
Wywietleń: 1885 222628

W Heringsdorfie odbywają się międzynarodowe zawody psich zaprzęgów „Baltic Lights”. W wyścigach bierze udział 300 psów husky.

Zaprzęgi ścigają się między molami w Heringsdorfie i Ahlbecku. Wydarzenie organizowane jest już po raz drugi, a organizuje je prezesa firma ExperiArts Entertainment GmbH i Gmina Heringsdorf. Impreza cieszy się sporym zainteresowaniem.

Zawody zaprzęgów odbywać się będą także w niedzielę w godzinach od 10.30 do 15.30.

Tekst i fot. BaT

Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie Psie zaprzęgi na Uznamie

Komentarze

do obawiających się poniżej
Czy widzicie w tych zaprzęgach labradora, owczarka niemieckiego, dalmatyńczyka? Nie? To się nie martwcie o to, że pieski się zmęczą, bo, cytuję - "Większość z tych psów to rasy północne, które są genetycznie do tego stworzone. Nie powinno się zaprzęgać psów, które się do tego nie nadają ponieważ możemy zrobić takiemu psiakowi krzywdę". Skończcie więc to użalanie się nad nimi, bo one po prostu kochają to, co robią.
2017-03-12 09:35:54
Tak srednio zawsze najlepiej,
Zabawa, zabawa... ale NIE MECZMY tych zwierzat/pieskow do tak "dlugiego stopnia".... jak na koniec dlugie beda ich jezyki !!
2017-03-11 23:38:37
Cellagon
Fantastyczne zdjęcia, przepiękne psy. Na pewno wspaniała zabawa. Mam tylko nadzieję, że psy również były zadowolone ???? i za bardzo nie wymęczyły ich te "igrzyska' ? :)
2017-03-11 18:55:21

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie