piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Psia kloaka na pl. Lotników

Psia kloaka na pl. Lotników

Psia kloaka na pl. Lotników
Data publikacji: 2016-04-21 14:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 2351 129020

Miło byłoby odpocząć na pl. Lotników w pierwszych promieniach wiosennego słońca. Właśnie, byłoby... Plac w centrum służy bowiem za toaletę dla czworonogów, a hasło "Sprzątaj po swoim psie" jakby tu w ogóle nie obowiązywało. Wokół ławek i pomnika nie ma połaci zielni, która nie byłaby usłana psimi odchodami. Amatorom zdjęć rozkwitających właśnie magnolii nie radzimy zapuszczać się w okolice krzewów - bez fekaliów na butach trudno stąd wyjść! Z uporem maniaka na trawniki wokół placu ktoś wysypuje także chleb dla gołębi. Czerstwe pajdy wśród psich ekskrementów dają obraz przygnębiający. Centralny plac w mieście polecamy częstszym patrolom straży miejskiej. Nic tak bowiem nie uczy kultury, jak sowity mandat.

(kel)

Fot. Katarzyna Lipska-Sokołowska

Psia kloaka na pl. Lotników Psia kloaka na pl. Lotników Psia kloaka na pl. Lotników Psia kloaka na pl. Lotników

Komentarze

szczecin
Strażnicy Miejscy też mają psy i też zapewne nie świeą przykładem i dlatego nie tępią tych co zaśmiecają nasze miasto. Zreszta Polak to w tych sprawach to najgorsza nacja zawsze drugiemu świnie podłoży.
2018-10-31 23:29:08
Psia kloaka
A Straż Miejska śpi.Może by Im odtrąbić pobudkę.
2016-04-21 21:02:08
Anka
Zgadzam się z Krzyśkiem. Nigdzie chyba poza Polską nie ma na chodnikach i trawnikach tylu psich główien, tylko u nas psy załatwiaja się gdzie popadnie. W centrum Szczecina ulice cuchną fekaliami i szczynami. Prawdziwym miłośnikom piesków to nie przeszkadza, po prostu odwracają głowy. Ohyda
2016-04-21 18:51:48
Sposób na psie odchody
Noszę z soba zawsze po kilka torebek na psie odchody (też posiadam psa)I gdy widzę, że opiekun psa udaje, że nie widzi iż piesek się załatwia, podchodzę i z uśmiechem wręczam torebeczkę, mówiąc, że poratuję w kłopotliwej sytuacji braku torebki do posprzątania kupki. Muszę przyznać, że to działa. tylko raz musiałam dłuższą chwilę przekonywać opornego młodzieńca, że można się brzydzić, ale po piesku trzeba posprzątać. Zachęcam do odwagi I wręczania torebeczek gdy widzimy, że ktoś nie zamierza sprzątać, a na pewno będzie czyściej.
2016-04-21 18:09:12
Krzysiek
I tak to widać - codziennie i wszędzie w Polsce ! Miłośnicy piesków w centrach miast - nie sprzątną !Brzydzą się - a przecież ten pies wyszedłszy z g... na łapach wskoczy im na kanapę - nasz kochany pupilek!/ i jeszcze sąsiadów nad ranem obudzi głośnym , yorkowato -upierdliwym poszczekiwaniem /. A te zasrańce gruchające po parapetach / srające po oknach / , bo ktoś uważa , że bez tych kilogramów spleśniałego /?/ chleba zdechłyby w mieście . A te kaczki na stawie / i szczury na brzegach / też zdechłyby , jakby nie jadły tych grahamów , bułeczek pszennych , ciasteczek ? Ludzie pomyślcie , a media i odp. służby pouczajcie , pracujcie i dysyplinujcie brudasów .
2016-04-21 17:49:18
Wyprowadzać psy pod FRYGĘ. Odchody się wkomPOnują
.
2016-04-21 17:01:48
Miło byłoby odpocząć na pl. Lotników w pierwszych promieniach wiosennego słońca
Powdychać ołowiu...super miejsce na odpoczynek
2016-04-21 14:51:35
Ryś
Chętnie bym widział na portalu Kuriera wiadomość na temat dokarmiania gołębi "z uporem maniaka" nie tylko na pl. Lotników, ale także w innych rejonach miasta, między innymi na Niebuszewie w okolicy budynków przy Ofiar Oświęcimia. Dokarmianie gołębi stało się wręcz plagą egipską, okna, chodniki, samochody są "zas...e" gołębimi odchodami, nie wspominając o psich odchodach również w okolicy. Pozdrawiam.
2016-04-21 14:17:51

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie