Niedziela 03 lipca 2022r. 
REKLAMA

„Psi Patrol” w Kaskadzie z okazji Dnia Dziecka!

Data publikacji: 2022-05-28 07:42
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-28 08:43
„Psi Patrol” w Kaskadzie z okazji Dnia Dziecka!
 

Już 28 maja (sobota) w godz. 11-19 w Galerii Kaskada w Szczecinie dzieci będą miały okazję do wspólnej zabawy z bohaterami popularnej kreskówki „Psi Patrol”. Na małych fanów czeka wiele atrakcji: zagadki, łamigłówki, warsztaty taneczne, edukacyjne pogadanki, kreatywne aktywności z udziałem animatorów i okazja do pamiątkowych fotek z Chase’m i Marshall’em.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Galeria Kaskada zaprasza najmłodszych do Zatoki Przygód. W Galerii gościć będą bohaterowie uwielbianej kreskówki „Psi Patrol”. Dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych zabawach i konkursach. Pod okiem animatorów poznają tajniki pracy policjanta badającego odciski palców i nauczą się nowych kroków tanecznych. W EkoStrefie nauczą się poprawnie segregować odpady, a w krainie kreatywności wykorzystają swoje talenty plastyczne. Chętni będą mogli też zbudować gigantyczną wieżę z klocków i zagrać w interaktywną grę edukacyjną, poświęconą tematyce służb ratunkowych.

W specjalnej strefie rodzice będą mogli zrobić swoim dzieciom fotki z ich ulubionymi bohaterami. A w balonowym zoo będzie można odebrać (lub samemu stworzyć) wymarzonego zwierzaka.

(KSz)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA