Środa 20 października 2021r. 
REKLAMA

Iskierka Radości w Kaskadzie [GALERIA]

Data publikacji: 2019-11-30 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-04 11:20
Iskierka Radości w Kaskadzie
 

Licytacje, występy uczniów, kiermasz świąteczny – od godz. 11 w Galerii Kaskada trwa 19. edycja „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości – Szczecińskie Szkoły Potrzebującym”.

Zespół Szkół numer 5 również w tym roku mógł liczyć na wsparcie i zaangażowanie uczniów oraz nauczycieli ze szczecińskich placówek. Od rana w Galerii Kaskada trwa licytacja cennych przedmiotów połączona z występami na żywo, a także kiermaszem i loterię fantową. Wśród podarków znalazły się m.in. zaproszenia na lekcje makijażu, patriotyczne bombki, rakieta tenisowa z autografem Agnieszki Radwańskiej i wiele więcej.

Przygotowania do inauguracji trwały już od kilku tygodni. Uczniowie XVIII Liceum Ogólnokształcącego tworzyli ozdoby, ćwiczyli przedstawienia oraz przygotowywali przedmioty do loterii fantowej i licytacji.

Akcja „Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości” swoim zasięgiem objęła już blisko 70 placówek oświatowych. Pomysł, aby ją zorganizować, narodził się w 2000 roku wśród uczennic III klasy o profilu socjalnym I Liceum Technicznego w Zespole Szkół nr 5. Inicjatorem był ówczesny wicedyrektor, a obecnie miejski radny Mirosław Żylik.

(isz) 

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ