Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Przywitanie nowego szefa szczecińskiej policji

Data publikacji: 22 listopada 2016 r. 10:33
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:21
Przywitanie nowego szefa szczecińskiej policji
Fot. policja  

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie mł. insp. Jacek Cegieła, z dniem 10 listopada 2016 roku, powołał mł. insp. Piotra Makucha na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie. W poniedziałek (21 listopada) odbyła się uroczystość z okazji objęcia przez niego stanowiska.

– Zgodnie z ceremoniałem, nowy komendant szczecińskiego garnizonu przywitał się ze sztandarem jednostki. W krótkim przemówieniu zwrócił się do obecnych na uroczystości przedstawicieli samorządu oraz policjantów, deklarując współpracę i zaangażowanie w sprawy miasta oraz obejmowanej jednostki – poinformowała st. sierż. Monika Malińska.

Uroczystość poprowadził zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie mł. insp. Andrzej Biernat. W uroczystości udział wzięli: Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie mł. insp. Jacek Cegieła wraz ze swoim zastępcą Markiem Jasztalem, prezydent Szczecina Piotr Krzystek wraz z przedstawicielami władz miasta. Swoją obecnością zaszczycił również kapelan zachodniopomorskiej policji ksiądz Piotr Kordula oraz kadra kierownicza szczecińskich funkcjonariuszy policji, związków zawodowych oraz pracowników cywilnych. Nie zabrakło także przedstawicieli szczecińskiej prokuratury, zaprzyjaźnionych służb mundurowych oraz reprezentantów instytucji wspierających działalność szczecińskiej policji.

(p)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Krzysztof
2016-11-23 11:34:56
To najlepszy kandydat!gratuluję
@ owo
2016-11-22 16:12:56
Gdyby teraz byli tacy policjanci, jak ówcześni w ZOMO, to ani kibole ani muslimy ani inna swołocz nie robiłaby burd i napadów na ludzi.Teraz to służą dziewuchy i strachliwe wy.pi.er.dki...
Obs.ryver
2016-11-22 16:07:28
Prezydent Szczecin tylko "...wziął udział.." Natomiast czarnoksiężnik "..Swoją obecnością ZASZCZYCiŁ"... kapelan zachodniopomorskiej policji ksiądz Piotr Kordula..( a z jaką pensyjką ów zaszczycający ???)... Rozdzielność Państwa od kościołów (innych - tak) prócz katolickiego...Czyli oficjalne deptanie Konstytucji!
owo
2016-11-22 13:43:47
Mam nadzieję, że w ZOMO nie zaczynał jak to było do tej pory w zwyczaju...
JaKto
2016-11-22 11:47:33
Hej! Kościuszko powstań. Baczność. Do hymnu. Miała matka syna, syna jedynego, Chciała go wychować na pana wielkiego . REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Jak go wychowała, wypielęgnowała I do poprawczaka oddać go musiała. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Jak go zabierali, muzyka mu grała, Ludziska się śmiali, dziewczyna płakała. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Oj, wy, ludzie, ludzie, co wy tu robicie, Zabieracie chłopca mi na całe życie. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Miała matka syna, syna jedynego, Chciała go wychować na pana wielkiego. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa ...
JaKto
2016-11-22 11:36:47
...Baczność,do hymnu: Miała matka syna, syna jedynego, Chciała go wychować na pana wielkiego . REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Jak go wychowała, wypielęgnowała I do poprawczaka oddać go musiała. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Jak go zabierali, muzyka mu grała, Ludziska się śmiali, dziewczyna płakała. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Oj, wy, ludzie, ludzie, co wy tu robicie, Zabieracie chłopca mi na całe życie. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Miała matka syna, syna jedynego, Chciała go wychować na pana wielkiego. REF: Niech żyje wolność, wolność i swoboda, Niech żyje zabawa i dziewczyna młoda. Taka impreza powinna odbywać sie na dachu Muzeum Przełomów
Policja roku 2016-go,
2016-11-22 11:01:56
Czas juz najwyzszy, PO-zamieniac stare Komunistyczno-Milicyjne fasony i kolory mundurow... na nowsze i nowoczesniejsze !!
Foto
2016-11-22 10:48:44
"Jak zobaczysz superba lub kugę na kopercie, to nie wystawiaj mandatu" haha

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA