wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przystanki wolne także od e-papierosów

Przystanki wolne także od e-papierosów

Przystanki wolne także od e-papierosów
Data publikacji: 2016-09-08 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:14
Wywietleń: 1741 154045

Czekając na autobus albo tramwaj nie będzie już można zapalić e-papierosa na przystanku. Weszły w życie przepisy, które zabraniają używania tych urządzeń w miejscach, gdzie panuje zakaz palenia tradycyjnych papierosów. Znowelizowana została ustawa dotycząca ochrony zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Przystanek jest strefą wolną od dymu papierosów tradycyjnych, a teraz także e-papierosów.

– Przypominamy, że zgodnie Załącznikiem do Uchwały Rady Miasta Szczecin nr VI/79/15 palić nie wolno również w komunikacji miejskiej. Odpowiednie tabliczki informacyjne znajdują się w pojazdach i na przystankach – informuje Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Fot. ZDiTM

Komentarze

szawa
dokładnie, wszyscy palą na przystankach a mój Foof przynajmniej pachnie cytrusami
2016-09-09 11:26:41
Krystian
Muszę się zgodzić z przedmówcami. Analogi są palone wszędzie, bo nikt nie trzyma się tego zakazu. Mój tabaque przynajmniej ładnie pachnie, chociaż i tak nie wapuję go raczej w miejscach publicznych. Poza domem to tylko czasem w ogródku kawiarnianym.
2016-09-09 09:49:40
Michas
Po co walczyc z e-papierosami ktore nawet ładnie pachna gdzie nie mozna sobie poradzic ze smierdzielami tytoniowymi tradycyjnymi ,zakaz palenia na przystankach jest od paru lat ale mandatow nikt nie daje po bo co ,a smierdziele robia co chca, truja wszystkich a po chwili wchodza do tramwaju/autobusu i tam dalej truja bo ten syf wylatuje z ich mordy, kiedy w koncu ktos zakaze palenia w miejscach publicznychj ?!!!! e papierosy powinno sie promowac a tradycyjne zakazywac i ograniczac a tu ruch wstecz, co za banda amatorow ,oczywiscie jak ktos pije piwo na przystanku to mandat od razu a jak jara to zero problemu dla policji a mogliby na tych idiotach zarobic
2016-09-08 20:07:15
taa jasne
zwykłe są nadal palone - bo NIKT tego nie egzekwuje popatrzcie ile "petów" jest na przystankach
2016-09-08 15:25:30

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie