Środa, 29 marca 2023 r. 
7 szczecin
REKLAMA

Przygotował towar, ale policjanci pokrzyżowali mu plany

Data publikacji: 08 września 2017 r. 19:32
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:49
Przygotował towar, ale policjanci pokrzyżowali mu plany
 

Wspólne działanie kryminalnych z Goleniowa i Nowogardu pozwoliło na zatrzymanie mężczyzny, który w miejscu zamieszkanie posiadał znaczną ilość narkotyków. Sprawca trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

– Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku podjętych działań operacyjnych, zgromadzili informacje, z których wynikało, że 29-letni mieszkaniec Nowogardu może być w posiadaniu większej ilości narkotyków – informuje st. asp. Julita Filipczuk.

Do zatrzymania mężczyzny doszło przed jego miejscem zamieszkania. Podejrzany nie miał środków odurzających przy sobie, podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 29-latka, kryminalni znaleźli jednak narkotyki. Amfetamina o łącznej wadze 39,1 gramów podzielona była na porcje i przygotowana do sprzedaży. Oprócz niej, mężczyzna posiadał w mieszkaniu susz roślinny w postaci marihuany o wadze 62 gramów. Funkcjonariusze znaleźli również elektroniczną wagę.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Nowogardu zarzutu posiadania znaczniej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcy aresztu. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

(reg)

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA