czwartek, 22 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Przeżyj żeglarską przygodę

Przeżyj żeglarską przygodę

Przeżyj żeglarską przygodę
Data publikacji: 2019-04-26 08:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 638 386565

Do końca kwietnia 2019 r. trwa nabór do Reprezentacji Szczecina na regaty the Tall Ships Races 2019. Poszukiwani są także wolontariusze - oficerzy łącznikowi, którzy będą pomagać w trakcie Dni Morza oraz towarzyszącemu im Zlotu Oldtimerów.

- Poszukujemy 80 reprezentantów, którzy stworzą zgraną, szczecińską załogę i popłyną na Fryderyku Chopinie, Darze Szczecina, Zrywie i Urtice - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego.

Tegoroczne regaty rozpoczną się w duńskim Aalborgu. Następnie załogi popłyną do norweskiego Fredrikstad i przez Hanstholm do Bergen i Aarhus. Regaty będą odbywać się w dwóch etapach. Pierwszy od 3 do 17 lipca br. Trasa: Aalborg (Dania) – Fredrikstad (Norwegia) – Hanstholm (Dania). Drugi rozpocznie się 17 lipca i potrwa do 4 sierpnia na trasie: Hanstholm (Dania) – Bergen (Norwegia) – Aarhus (Dania).

W rejsie mogą uczestniczyć zarówno ci, którzy jeszcze nigdy nie pływali na jachtach, jak i osoby z doświadczeniem żeglarskim. - Aby popłynąć z nami w niezapomnianą przygodę trzeba mieć ukończone 15 lat, umieć pływać wpław oraz znać języki obce, zwłaszcza angielski w stopniu komunikatywnym - informuje Celina Wołosz.

Nabór odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.ttsr.eu zakładka rekrutacja.

Ci którzy nie są pewni udziału w regatach mogą spróbować swoich sił w trakcie rejsów doprowadzających lub odprowadzających jachty na regaty The Tall Ships Races. Centrum Żeglarskie oferuje po dwa rejsy z każdego rodzaju. Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem strony www.centrumzeglarskie.pl -> zakładka e-rekrutacja.

Natomiast już niedługo, bo 12 czerwca br., w Szczecinie zacumują najpiękniejsze żaglowce i jachty z całej Europy w ramach wydarzenia Sail Szczecin - Dni Morza 2019 oraz XIII Zlotu Oldtimerów. Z tej okazji Centrum Żeglarskie poszukuje do współpracy wolontariuszy - oficerów łącznikowych.

- Szukamy osób, które są pełnoletnie, znają przynajmniej język angielski w stopniu komunikatywnym, są całkowicie dyspozycyjne w dniach od 12 do 16 czerwca, nie boją się nowych wyzwań, są otwarte na nowe działania, wykazują się odwagą, odpowiedzialnością, elastycznością, kreatywnością, otwartością oraz zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych im zadań - wylicza Celina Wołosz.

Na stronie Centrum Żeglarskiego (www.centrumzeglarskie.pl) znajduje się deklaracja oraz regulamin. Wypełniony i podpisany dokument wraz ze wszystkimi zgodami należy dostarczyć do Centrum Żeglarskiego. Można to zrobić drogą pocztową, elektroniczną lub osobiście. Dodatkowe informacje można uzyskać wysyłając zapytanie na adres e-mail: z.sadlowska@centrumzeglarskie.pl oraz telefonicznie pod numerem 91 461 53 91.

(kn)

Fot. Marta Teszner

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zawieszanie i zdejmowanie baneru z siedziby PiS

Nekrologi

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie