niedziela, 21 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Ostatnia szansa na morską przygodę!

Ostatnia szansa na morską przygodę!

Ostatnia szansa na morską przygodę!
Data publikacji: 2018-05-08 08:23
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:10
Wywietleń: 858 325157

Trwa nabór do żeglarskiej reprezentacji Szczecina na regaty The Tall Ships Races 2018. Chętni do przeżycia żeglarskiej przygody na Fryderku Chopinie, Darze Szczecina i Utrice mają jeszcze tylko do 8 maja.

Szczecińskie Centrum Żeglarskie czeka na odważnych młodych ludzi, którzy mogą przeżyć niezapomnianą morską przygodę. Tegoroczne regaty The Tall Ships Races rozpoczną się w duńskim Esbjerg, skąd załogi popłyną do norweskiego Stavanger, a swoje żeglarskie zmagania zakończą w holenderskim Harlingen.

Przed zaokrętowaniem załoganci wezmą udział w szeregu szkoleń i warsztatów. Będą ćwiczyć pracę w zespole, poznają zasady panujące na pokładzie. Załoga zapozna się także ze sprzętem asekuracyjnym i zasadami pierwszej pomocy. Nie zabranie również... zadań artystycznych, które pomogą w barwny sposób promować Szczecin i zachęcać do odwiedzenia naszego miasta. Młodzi żeglarze nie będą mieć taryfy ulgowej, bo będą uczestniczyć w wachtach nawigacyjnych, bosmańskich, kambuzowych i trapowych.

Kto może dołączyć do granatowo – bordowej załogi? Kryteria są jasne, bo Szczecińskie Centrum Żeglarskie poszukuje osób, które najpóźniej 1 czerwca 2018 będą miały ukończony 15. rok życia, mieszkają, pracują lub uczą się w Polsce  - pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się i pracujące w Szczecinie), posiadają zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie.

Aby wziąć udział w rekrutacji, należy odwiedzić stronę internetową www.ttsr.eu i wejść w zakładkę reprezentacja. Tam znajdują się szczegółowe warunki udziału, regulamin oraz cennik. Gmina Szczecin pokrywa część kosztów rejsów odbywających się w ramach The Tall Ships Races 2018. Pozostałą część ponoszą sami załoganci. Kwoty uzależnione są od etapu regat, wieku i wybranej jednostki. Pytania dotyczące rekrutacji można również kierować na adres mailowy: reprezentacja@centrumzeglarskie.pl lub pod numerem telefonu +48 91 460 08 44 wew. 22. Warto skorzystać z takiej okazji.

(isz)

Fot. arch.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

kondolencje

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie