poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6

Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6 [GALERIA]

Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6
Data publikacji: 2020-01-27 13:12
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-29 11:46
Wywietleń: 2050 440010

Droga S6 została zablokowana w poniedziałek w miejscowości Modlimowo w gminie Płoty. Jest to efektem przewrócenia się ciężarówki wiozącej żywe prosiaki.

Z informacji służb wynika, że kierowca nie odniósł obrażeń. Z naczepy na drogę wydostały się jednak zwierzęta. Na miejscu interweniuje straż pożarna.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnień w przejeździe przez S6 w tym miejscu trzeba się spodziewać do godz. 14.35.  Wyznaczono objazd przez starą szóstkę.

(ip)

Fot. Jarosław Bzowy

Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6 Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6 Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6 Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6 Przewrócona ciężarówka z prosiakami zablokowała S6

Komentarze

fido
Chyba rząd obradował na wyjazdowym posiedzeniu i po drodze wysypali się z limuzyny
2020-01-29 11:36:56
Alex
To chyba pisowcy wracali z pielgrzymki
2020-01-29 10:35:43
Olek
Wyglądają, jak KODziarze na proteście.
2020-01-28 09:48:24
normalny
@roger = pisior niemyty
2020-01-28 08:43:13
roger
wracali z wyborów w PO
2020-01-28 07:01:22
Komitet Obrony Klimatu
Kierowca,OK dobra informacja ale dlaczego nic nie piszecie o prosiętach??Czy nie uważacie że to dobra okazja do darowania im lepszego życia.Moglibyście przejść na weganizm
2020-01-27 21:04:58
ala na...............
półce schabik już nie sprawia okrótnego widoku
2020-01-27 18:47:14
popijajać kawkę..
Ładne mi prosiaki po 40 kg :)) To są warchlaki , ale skąd redaktor miał o tym wiedzieć- też kupuje mięsko na styropianowej tacce :))
2020-01-27 18:00:24
Rany Boskie
Nie pokazujcie takich zdjęć. Widać że cześć świń zginęła w tym wypadku. Policja w przypadku ofiar śmiertelnych stosuje specjalne parawany.
2020-01-27 14:58:01