Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Przewrócili, kopali i okradli

Data publikacji: 17 grudnia 2015 r. 08:45
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:37
Przewrócili, kopali i okradli
 

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców, którzy w centrum Szczecina pobili przypadkowego mężczyznę i zabierali mu telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu tych mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w weekend w Śródmieściu Szczecina. Do idącego ulicą mężczyzny podeszło dwóch młodych sprawców w wieku 27 lat, którzy zaczepili przechodnia i grożąc pobiciem zażądali wydania wartościowych rzeczy. Sprawcy przewrócili mężczyznę na chodnik i kopali oraz uderzali pięściami po całym ciele. Po chwili zabrali mu telefon komórkowy, zegarek oraz portfel z pieniędzmi i dokumentami.

- Policjanci ze Śródmieścia, którzy zajęli się tą sprawą, dzień po zdarzeniu zatrzymali sprawców tego rozboju. Są to mieszkańcy naszego województwa, którzy ukrywali się w jednym z mieszkań na terenie Szczecina - informuje asp.szt. Anna Gembala.


Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Mundurowi odzyskali także skradziony przez sprawców telefon oraz zegarek.

O losie 27-latków zdecydował już sąd, który rozpatrzył wniosek o tymczasowe aresztowanie obu sprawców na okres trzech miesięcy. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 12 lat. (k)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

MARIO
2015-12-18 03:06:33
Racja ma racje ;) nic dodac nic ujac
Racja
2015-12-17 09:21:24
Takie patologiczne jednostki powinny być trwale eliminowane ze społeczeństwa i nikt nie powie, że nie jest inaczej. Jeśli ktoś nie dorósł do funkcjonowania wśród ludzi, to znaczy, że nie powinien w ogóle istnieć, bo resocjalizacja dla takich nie istnieje i następnym razem kogoś zabiją. Zamiast pójść do uczciwej pracy, kopać rowy lub nosić towar, wolą łatwy zarobek, kosztem innych osób.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA