czwartek, 23 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przedszkolny kalendarz

Przedszkolny kalendarz

Przedszkolny kalendarz
Data publikacji: 2016-03-25 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:58
Wywietleń: 1211 125835

Trwa ostatni tydzień naboru do szczecińskich przedszkoli publicznych. Do 29 marca br. rodzice mają czas na złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola publicznego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Jak przypomina biuro prasowe  Urzędu Miasta, do wtorku (29 marca) rodzice dzieci 3-, 4- i 5-letnich, które w roku szklonym 2015/2016 nie uczęszczały do przedszkola publicznego lub rodzice którzy chcą zmienić placówkę dla swojego dziecka, mogą wziąć udział w prowadzonym naborze do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych. Należy tego dokonać poprzez stronę internetową https://nabor.pcss.pl/szczecin/, według zamieszczonych na niej instrukcji.

30 marca br. komisja rekrutacyjna rozpocznie weryfikację wniosków o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego. Wówczas weryfikowane będą również dokumenty potwierdzające spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów. Sprawdzanie wniosków i dokumentów potrwa do 4 kwietnia 2016 r.

25 kwietnia 2016 r. komisja rekrutacyjna ogłosi listę kandydatów zakwalifikowanych oraz listę kandydatów niezakwalifikowanych. Następnie, 26 i 27 kwietnia br. rodzice będą musieli potwierdzić swoją wolę przyjęcia dziecka do przedszkola, w formie pisemnego oświadczenia.

29 kwietnia 2016 r. komisja poda do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych do szczecińskich przedszkoli publicznych lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz listę kandydatów niezakwalifikowanych.

(z)

Fot. D.GORAJSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie