piątek, 03 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Przedszkolny kalendarz

Przedszkolny kalendarz

Przedszkolny kalendarz
Data publikacji: 2016-03-25 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-19 12:18
Wywietleń: 1304 125835

Trwa ostatni tydzień naboru do szczecińskich przedszkoli publicznych. Do 29 marca br. rodzice mają czas na złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola publicznego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Jak przypomina biuro prasowe  Urzędu Miasta, do wtorku (29 marca) rodzice dzieci 3-, 4- i 5-letnich, które w roku szklonym 2015/2016 nie uczęszczały do przedszkola publicznego lub rodzice którzy chcą zmienić placówkę dla swojego dziecka, mogą wziąć udział w prowadzonym naborze do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych. Należy tego dokonać poprzez stronę internetową https://nabor.pcss.pl/szczecin/, według zamieszczonych na niej instrukcji.

30 marca br. komisja rekrutacyjna rozpocznie weryfikację wniosków o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego. Wówczas weryfikowane będą również dokumenty potwierdzające spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów. Sprawdzanie wniosków i dokumentów potrwa do 4 kwietnia 2016 r.

25 kwietnia 2016 r. komisja rekrutacyjna ogłosi listę kandydatów zakwalifikowanych oraz listę kandydatów niezakwalifikowanych. Następnie, 26 i 27 kwietnia br. rodzice będą musieli potwierdzić swoją wolę przyjęcia dziecka do przedszkola, w formie pisemnego oświadczenia.

29 kwietnia 2016 r. komisja poda do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych do szczecińskich przedszkoli publicznych lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz listę kandydatów niezakwalifikowanych.

(z)

Fot. D. GORAJSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Dom Jutra Ikei

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie