Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Problemy na S3. Korek w kierunku Świnoujścia sięga 13 km (akt. 2)

Data publikacji: 11 sierpnia 2023 r. 13:15
Ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2023 r. 19:26
Problemy na S3. Korek w kierunku Świnoujścia sięga 13 km
Fot: ogn. Artur Beck/KPPSP Goleniów  

Motocyklista został ranny w zderzeniu z samochodem osobowym na drodze S3 - poinformował w piątek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Tomasz Kubiak. Do wypadku doszło na wysokości Rzęśnicy. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR.  

Utrudnienia na S3 występują zarówno w kierunku Szczecina, jak i w stronę Świnoujścia. W kierunku Świnoujścia zator sięga 13 km - podał szczeciński oddział GDDKiA.

Służby wprowadziły objazd przez drogę wojewódzką 142, dw 106 (miejscowość Łęczów), dw 113 (m. Mosty) i Goleniów Zachód. Utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin.

(ip, PAP)

Wcześniejsza informacja

***

Cztery samochody osobowe i autobus przewożący dzieci zderzyły się na drodze S3 w kierunku Świnoujścia. Ruch w kierunku miejscowości nadmorskich jest zablokowany. W wypadku ucierpiała dwójka dzieci. Jedno z nich z urazem głowy zostało przetransportowane śmigłowcem medycznym do szpitala. 

- Na chwilę obecną prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami - informuje mł.asp. Natalia Gogosza z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. 

Wszystko wskazuje na to, że jeden z kierowców zagapił się na pożar auta, które zapaliło się po drugiej stronie jezdni i uderzył w jadący przed nim samochód. Utrudnienia na drodze mogą potrwać jeszcze godzinę. 

Wcześniejsza informacja:

***

Z utrudnieniami na drodze S3 muszą się liczyć kierowcy udający się w kierunku Szczecina i Świnoujścia. Między węzłami Rzęśnica i Goleniów doszło do zderzenia czterech pojazdów. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, ale jeden pas ruchu w kierunku Świnoujścia jest zablokowany. Kłopoty z płynnym przejazdem mogą być również w stronę Szczecina, szczególnie przed Goleniowem. Na drodze zapalił się samochód osobowy. Ruch jest powoli udrażniany.

(rj)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Graf
2023-08-12 11:39:28
Tras Szczecin - Świnoujście MUSI zostać poszerzona do minimum 3 pasów w każdą stronę i jest to zadanie na dzisiaj, aby w przyszłości dało się tą trasą przejechać. Jeżeli dojdzie do wybudowania terminala kontenerowego w Świnoujściu to ciężarówki zablokują przejazd innym pojazdom. Tym bardziej, że cały ruch A6, S3 i S6 kumuluje się na tej trasie. I nie są to fanaberie tylko perspektywiczne planowanie. Pod rozwagę dla GDDKiA Szczecin.
Sławomir
2023-08-12 09:08:39
I znowu blokada Dąbia.
Paweł
2023-08-11 18:35:11
Dlaczego pcha się ruch na wsie i miasteczko?! Jaśniepaństwo ma życzenie wypoczywać, to niech nie przeszkadza innym tej przyjemności. Za te syf pn. S3 majątkiem i karnie odpowiadać powinni mądrale, którzy to badziewie stworzyli, a nie mieszkańcy odległych miekscowości.
Gość
2023-08-11 17:41:27
Przez takich sprawnych umysłowo inaczej kilka tysięcy mieszkańców Dąbia i Załomia jak zwykle ma problem z powrotem z pracy do domów. Przesiaądźcie się w pociągi dzbany, jak nie potraficie jeździć!
Czarna
2023-08-11 17:15:04
A Włodarze ze Starostwa Powiatowego w Goleniowie zafundowali objazd mieszkańcom Czarnej Łąki i okolic właśnie na trasie, gdzie są non stop blokady objazd w jedną stronę ponad 18 km , bo remontują im drogę o długości 1 km.... Dzisjaj objazd trwał 2 godziny...., a tempo prac na wspomnianym odcinku to jedna koparka przez ostatnie 2 dni, tak że remont będzie trwał chyba do następnego lata....
obuch
2023-08-11 15:38:47
Debil debilowi na zderzaku siedzi i są efekty. Jeżdżę tym odcinkiem kilka razy w tygodniu i czasami chce się wyć nad głupotą ludzką i brakiem wyobraźni, a policji lotnej nie widziałem tam od lat. Ps. w letnie łykendy dla zdrowia psychicznego i komfortu podróży polecam jeździć o świcie lub wieczorem.
Look
2023-08-11 15:38:09
Za takie coś zabrać prawo jazdy dożywotnie, nie ma, że ktoś się zagapi i spowoduje wypadek.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA