poniedziałek, 10 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Prelekcja prezes Trybunału Konstytucyjnego

Prelekcja prezes Trybunału Konstytucyjnego

Prelekcja prezes Trybunału Konstytucyjnego
Data publikacji: 2018-10-09 23:56
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-30 13:39
Wywietleń: 846 355366

W środę 10 października o g. 18 w Studiu S-1 Polskiego Radia Szczecin przy al. Wojska Polskiego 73 w Szczecinie Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego, wygłosi prelekcję pod tytułem "Demokracja i praworządność". Dyskusję poprowadzi mecenas Bartłomiej Sochański ze Szczecińskiego Towarzystwa Dialogu o Prawie, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Szczecina. Na spotkanie zaprasza Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie.

(as)

 

Komentarze

ANKA
Ha ha Przylebska i prelekcja o demokracji i praworządności. Lepsze od kabaretu
2018-10-10 22:01:27
ubawpopachy
mono kabaret w S1 (byle bez brzydkich wyrazów)
2018-10-10 18:30:18
anatol
Myślałem że jesteście poważną gazetą ale pomyliłem się Jesteście lewicowym szmatławcem!
2018-10-10 12:24:11
Gang Wolfa
>Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego, wygłosi prelekcję pod tytułem "Demokracja i praworządność"< * Miałem ją za osobę bardzo poważną. Nigdy bym nie przypuszczał, że ma do siebie taki dystans i potrafi się znaleźć w roli kabaretowej aby rozśmieszać publiczność do łez. No, ale jeśli tak, to chyba należy się jej szacunek, a nie totalna krytyka.
2018-10-10 12:04:47
@...
Ale przecież TS jest apolityczny, a żona TW Wofganga nie będzie agitować, by głosować na fontannę Bartłomiejkę. Ciekawe czy KOD wpuszczą na salę, czy też ludzie Brudzia będą stali na straży czystości dyskusji, by nie pojawiły się na sali koszulki KONSTYTUCJA, której ta przyniesiona w teczce pani strzeże.
2018-10-10 11:59:52
....
Wyobrażacie sobie jaki byłby kwik jakby na spotkaniu wyborczym kandydata PO wystąpił Rzepliński...
2018-10-10 11:34:55
Ulubieniec
"Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałaś"
2018-10-10 11:05:45
Waldi
A co był wykład z łamania prawa???
2018-10-10 11:00:28
321
Buhahaha koniec świat,masakra to jest dramat,cóz jaka stacja tacy prelegenci...
2018-10-10 10:00:19
Weger
Ta kobieta nie jest legalnym prezesem Trybunału Konstytucyjnego w Polsce.
2018-10-10 09:28:11
Do pikusia
Sochański ci wytłumaczy, że jest inaczej i kobita jest legalnie wybranym prezesem. Bo najgorsze, że Sochański sprzedał się PiS-owi i nawet sam wierzy w to co mówi, chociaż wszyscy adwokaci mają inne zdanie.
2018-10-10 08:06:49
Pikuś
Pani magister została wyznaczona na swoje stanowisko ze złamaniem prawa, więc nie jest żadnym prezesem, a instytucja, którą kieruje nie jest żadnym Tryubunalem Konstytucyjnym, gdyż zasiadają w nim bezprawnie sędziwie dublerzy, a jeden z nich jest nawet dublerem dublera, który zmarł. Nie dziwi także asysta konwertyty Sochańskiego w takim towarzystwie. Ten pan chce być prezydentem miasta legitymizując jawne przykłady łamania Konstytucji. Tym samym jako prawnik kompromituje się publicznie.
2018-10-10 01:44:27