czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej

Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej [GALERIA]

Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej
Data publikacji: 2019-07-23 14:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-25 10:15
Wywietleń: 5593 404533

Podsumowano XVII edycję festiwalu Sunrise, który odbył się w Kołobrzegu.

Poza firmami ochroniarskimi, imprezę zabezpieczało 200 funkcjonariuszy z różnych pionów zachodniopomorskiej policji. Wspierała ich Straż Graniczna, Żandarmeria Wojskowa oraz Straż Miejska.

W sumie w czasie działań prewencyjnych i drobnych interwencji zatrzymano 98 osób. 80 z nich miało przy sobie narkotyki - głównie amfetaminę, marihuanę i ecstasy. Ogólnie zabezpieczono 180 gramów narkotyków. Drogówka zatrzymała 5 pijanych kierowców oraz 6 prowadzących pojazdy pod wpływem środków odurzających. W ręce mundurowych wpadły dwie osoby poszukiwane listami gończymi. W trakcie trwania festiwalu wystawiono 41 mandatów karnych za wykroczenia. Tegoroczną odsłonę imprezy służby mundurowe oceniają jako spokojniejszą od poprzednich. ©℗

(pw)

Fot. KPP Kołobrzeg

Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej Prawie 100 zatrzymanych. Na Sunrise spokojniej

Komentarze

Jack102
Jakaś Marichuana i z dwie tabletki extasy nie tworzy narkomana 3 dni jazdy mało kto wytrzyma bez letniego do palenia taka prawda a ci którzy nie biorą szacunek za wytrzymałość...
2019-07-25 10:02:41
Marta
Wracałam w piątek 2 h po imprezie jadąc koło pielgrzymki ludzi wracajacej do Kołobrzegu, zero awantur, patroli i nawet nie widziałam zataczajacych się osób. Szacuneczek i dzięki za cudowna zabawę!
2019-07-24 21:52:50
Ueu
Czyli wychodzi, że każdy z zatrzymanych miał ok. 2g prochów no to faktycznie przestępcy.
2019-07-24 17:13:54
Kozak
Do Red... Pajacu a może TVP mózg mu zlasowal co się tak jarasz na 5vn gdyby nie Polsat i TVN to byś tylko gowna wojenne oglądał i odnowione prlowskie teleturnieje..
2019-07-24 13:28:20
UM
Świetnie że to właśnie u nas taka mega impreza... Don Diablo, chylę czoła za wykon Czesława Niemena...bawcie się kochana młodzieży,do utraty tchu, do szaleństwa i wracaj ie szczęśliwie do domów
2019-07-24 11:33:10
Bawimy sie
Koledzy Macie rację. JESTEM ZA.Wiecej takich festiwali.Następny bardzo pozytywny z fajna muzyczka WISLOUJSCIE.LECIMY frt Popieram
2019-07-24 11:17:15
Agula
Super impreza fajni pozytywnie nastawieni ludzie .Byłam bawiłam się było zajebiscie.
2019-07-24 11:05:46
red
frt ty masz nasrane w głowie po co mieszasz politykę do tego. przestań oglądać tvny bo ci mózg wyprali
2019-07-24 10:47:56
Gości
Jestem osoba ktora pilnuje porzadku na takich imprezach i n8e tylko czasem widzę dorosłe osoby gorzej się zachowujace czasem niż młodzież na imprezie wszędzie są osoby które nie umia się zachować ale to nie jest tylko na imprezach tylko gdzie jest młodzież więc proszę nie wsadzić wszystkich do jednego worka
2019-07-24 10:43:24
frt
mam52 lata.KIEDY MAJĄ SIE WYSZALEĆ??? CZYTAM...SIEDZIAŁEŚ I SIEDZISZ PIERDZISZ W STOŁEK BO CI SIE NIE CHCE CHCIEĆ STARY PRYKU.JARKA PEWNIE POPIERASZ!!! DOBRA A....TWUUU ZMIANA MOHEROWYCH BERETÓW W DU....EWŁAZÓW
2019-07-24 07:51:27
czytam
Zaje.. sta impreza ! Brawo Kołobrzeg . Niech żyje wolność i śmierć ! Takie imprezki służą uzdatnianiu młodych organizmów do użytku wszelakiego . Wspaniałe czasy ! A jak kto nie pojechał - to do parku miejskiego z kwachem i marychą ! ZERO POLICJI !
2019-07-23 16:46:59