Sobota, 02 grudnia 2023 r. 
-4 szczecin
REKLAMA

Pracownie dla artystów. Mija czas na złożenie dokumentów

Data publikacji: 02 października 2023 r. 15:30
Ostatnia aktualizacja: 02 października 2023 r. 15:30
Pracownie dla artystów. Mija czas na złożenie dokumentów
Fot. archiwum  

Kończy się nabór wniosków na najem lokali użytkowych komunalnych przeznaczonych na pracownie twórcze w Szczecinie. To już ostatnia chwila na złożenie dokumentów - czas mija we wtorek, 3 października.

- Udostępniane lokale przeznaczone są wyłącznie do prowadzenia działalności twórczej w zakresie sztuk plastycznych, wytwarzania i przechowywania dzieł artystycznych, stanowiących dobra kultury - przypomina Marta Kufel z Centrum Informacji Miasta UM. - Z oferty Miasta skorzystać mogą absolwenci i studenci uczelni artystycznych, członkowie związków i stowarzyszeń twórczych oraz twórcy nieprofesjonalni rekomendowani przez odpowiednie środowiska twórcze.

Pracownie są przeznaczone dla artystów malarzy, artystów rzeźbiarzy, artystów fotografików, artystów grafików, artystów w dziedzinie wzornictwa i form przemysłowych, tkaniny artystycznej, architektury wnętrz. W tym roku zainteresowani mogą się ubiegać o wynajęcie jednego z sześciu lokali.

Wnioski o wynajęcie pracowni twórczej należy kierować do Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin: listownie (pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin) lub osobiście (dokumenty w zamkniętej kopercie należy złożyć w kancelarii Biura Obsługi Interesantów, sala 62 szczecińskiego magistratu). Więcej na www.bip.um.szczecin.pl

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Obsrywator
2023-10-03 12:38:38
"Miłosników perkusji i innych agresywnych dżwięków" - jeśli dla ciebie muzycy to tylko ci co walą po garach, to nie masz zielonego pojęcia o muzyce. O ortografii, jak widać, również
obserwator
2023-10-03 08:05:52
Miłosników perkusji i innych agresywnych dżwięków apraszamy do hal garażowych lub komórek lokatorskicch w nowoczesnych apartamentowcach - boksy rowerowe , samochodowe. tam mozna ćwiczy c.
nie-plastyk
2023-10-02 15:38:38
A dlaczego tylko plastycy mogą wnioskować? A co z innymi artystami, tj. muzycy? Czy decydenci, którzy wymyślili ten program, zdają sobie sprawę jak trudno jest zdolnym muzykom ćwiczyć w tym mieście? Salek prób jest tyle co kot napłakał a do tego sporo kosztują. Jest wiele młodych Szczecińskich zespołów muzycznych, które nie mają gdzie ćwiczyć. Muzycy to też artyści. Stop dyskryminacji!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA