sobota, 11 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Prace na ul. Hożej. Komunikacja miejska inaczej

Prace na ul. Hożej. Komunikacja miejska inaczej

Prace na ul. Hożej. Komunikacja miejska inaczej
Data publikacji: 2019-11-18 23:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-23 08:51
Wywietleń: 1298 427975

W związku z pracami prowadzonymi w ciągu ul. Hożej (odcinek od ul. Bogumińskiej do ul. Wendeńskiej) od 19 do 26 listopada nastąpią zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Linie 58, 59, 523 i 524 zostaną wycofane z ulicy Hożej. Natomiast ruch aut w tym miejscu odbywać się będzie wahadłowo.

Autobusy linii 58 i 59 kursować będą na zmienionej trasie: od ul. Wilczej ulicami Komuny Paryskiej, Rugiańską, Druckiego-Lubeckiego, Blizińskiego, Ludową, Dębogórską, Grzymińską, Studzienną do ul. Robotniczej i dalej bez zmian, według specjalnego rozkładu jazdy. Powrót dla kursów w relacji skróconej Studzienna – plac Rodła odbywać się będzie przez ul. Robotniczą. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu.

Dodatkowo zostaną uruchomione przystanki: „Ludowa” (w kierunku ul. Robotniczej) na ul. Blizińskiego (przed skrzyżowaniem z ul. Ludową, nr 16001), "Studzienna" (w kierunku placu Rodła) na ul. Studziennej (na wysokości przystanku w kierunku Gocławia/Nehringa, nr 44610).

Dla linii 58 i 59 nieczynne będą przystanki: „Komuny Paryskiej” (kierunek Gocław/Nehringa), „Jana z Czarnolasu”, „Hoża”, „Żelazna”.

Autobusy linii 523 kursować będą zmienioną trasą: od ul. Przyjaciół Żołnierza ulicami Komuny Paryskiej, Rugiańską, Druckiego-Lubeckiego, Konarskiego, Ludową i Dębogórską według normalnego rozkładu jazdy.

Nieczynne dla tej linii będą przystanki: „Komuny Paryskiej”, „Jana z Czarnolasu”, „Hoża”, „Żelazna”, „Robotnicza 5”.

Dodatkowo zostanie uruchomiony przystanek „Golisza” w obu kierunkach.

Na linii 524 dotychczasowy kurs w relacji Police Zajezdnia/Police Jasienica Pętla – Pomorzany Dobrzyńska przez ul. Wiszesława realizowany będzie przez ul. Bogumińską z pominięciem ul. Wiszesława. Godzina odjazdu z pętli „Police Zajezdnia” (3.05) pozostanie bez zmian.

(k)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

kawa_z_mlekiem
Do Lwów: popracuj nad ortografią, bo nie da się tego spokojnie czytać. Jest taka piękna książka pt."Słownik ortograficzny języka polskiego". A wersji internetowej - bez liku. Warto tam zaglądnąć...
2019-11-23 01:30:12
Lwów
Tam prace są prowadzone od kąd sięgam pamięcią.Po co wogóle ta ulica?
2019-11-19 21:47:02
Dramat!!!!
To co się dzieje na ul. Hożej to masakra. Już od wakacji droga jest rozkopywania sukcesywnie ograniczając wjazd i wyjazd osobom które dojeżdżają do szkol, wieżowca jak również w drugą stronę czyli do miasta. Najgorsze jest chyba to że prace posuwają się żółwim tempem. Utrudnia to życie i nie dotyczy jedynie komunikacji miejskiej!!!!
2019-11-19 12:21:58

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie