środa, 18 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Prace i utrudnienia w al. Wyzwolenia

Prace i utrudnienia w al. Wyzwolenia

Prace i utrudnienia w al. Wyzwolenia
Data publikacji: 2016-10-10 07:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:11
Wywietleń: 729 158421

W poniedziałek (10 października) rozpoczyna się kolejny etap prac w alei Wyzwolenia w Szczecinie. W związku z wymianą nawierzchni na odcinku od Placu Rodła do Placu Żołnierza pojawią się utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Prace będą prowadzone w godzinach 6.00 - 22.00.

Od poniedziałku od godz. 4.30 do czwartku (13.10) do godz. 4.30 ulega likwidacji tymczasowy przystanek Plac Rodła LOT dla linii 86, A, B, C, D, 522, 529, 531, 532 jadących w kierunku Bramy Portowej.

Zmiana lokalizacji przystanków:

  1. Dla linii A, D, 529,– przystankiem końcowym i początkowym będzie przystanek ,,Plac Rodła’’ zlokalizowany w al. Wyzwolenia przy delikatesach. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT ‘’ i  ,,Plac Żołnierza Polskiego’’

  2. Dla linii B, 522, 532 – dla autobusów jadących w kierunku Os. Słonecznego (Osiedla Bukowego) zostanie uruchomiony nowy przystanek zlokalizowany w al. Wyzwolenia przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT ‘’ i ,,Plac Żołnierza Polskiego’’ (dotyczy linii 532)

  3. Dla linii C – autobusy kursować będą z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT’’.

  4. Dla linii 531 – dla autobusów jadących w kierunku Osiedla Bukowego zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek Plac Rodła zlokalizowany na ul. Piłsudskiego wspólnie z linią 70. Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac Rodła LOT ‘’ i ,,Plac Żołnierza Polskiego’’

  5. Dla linii 86 - Autobusy będą kursowały z pominięciem tymczasowego przystanku ,,Plac  Rodła LOT ‘’ i ,,Plac Żołnierza Polskiego’’

Jak informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie w przypadku dużego nasilenia ruchu w al. Wyzwolenia pomiędzy Placem Rodła, a Placem Żołnierza zezwala się na kursowanie autobusów ul. Piłsudskiego, ul. Matejki, Plac Żołnierza Polskiego, al. Niepodległości.

Prace rozpoczną się na prawym pasie i będą trwały około 1,5 tygodnia. (k)

Fot. ZDiTM

Komentarze

jak zwykle
ślimacze tempo robót ( ! ) , ciekawe co tym razem przeszkadza ? deszcz i piesi ? zaraz będą przymrozki i nowy pretekst do tłumaczeń.
2016-10-10 12:45:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy