Piątek 22 października 2021r. 
REKLAMA

Pożar w szczecińskim magistracie. Na szczęście pozorowany [GALERIA]

Data publikacji: 2019-10-03 10:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-03 22:43
Pożar w szczecińskim magistracie. Na szczęście pozorowany
 

W czwartek (3 października) około godz. 9 wszyscy urzędnicy ze szczecińskiego magistratu musieli opuścić swoje miejsca pracy. Ewakuowano także interesantów. W budynku wybuchł pożar. Na szczęście to były tylko ćwiczenia.

O tej zaplanowanej ewakuacji urząd poinformował już w środę.

W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia dla mieszkańców załatwiających swoje sprawy w Urzędzie Miasta. Taka próba ewakuacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odbywa się raz na dwa lata. Ma sprawdzić przygotowanie osób i procedur na wypadek zagrożenia, np. pożaru.

Po ćwiczeniach przywrócona została normalna praca Urzędu Miasta.

(isz)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Alicja
2019-10-03 11:00:41
W razie prawdziwej akcji, super są te przeszkody - betonowe kwietniczki. W ogóle w Szczecinie ktoś sobie upodobał te betonowe kwietniki albo półkule albo słupy i stawiają je wszędzie gdzie się da. A wystarczyłoby postawić znak zakaz zatrzymywania się i postoju oraz egzekwowanie przepisów przez odpowiednie służby, czyli srogie mandaty, i nie potrzeba betonowych przeszkód. W większości miejsc w Szczecinie jest problem z tymi betonami, ponieważ ani karetka ani inny pojazd uprzywilejowany na sygnale nie może przejechać przez te zapory.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ