Środa, 04 października 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Powstaje nowa fabryka. Ruszył nabór pracowników

Data publikacji: 16 listopada 2016 r. 10:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Powstaje nowa fabryka. Ruszył nabór pracowników
 

Nowoczesną fabrykę, w której produkowane będą lekkie i ognioodporne materace termoizolacyjne do zastosowań w przemyśle offshore, buduje w Stargardzkim Parku Przemysłowym firma „Izoler".

Przy ul. Przemysłowej w Stargardzie, oprócz hali o powierzchni 1 tys. mkw., wybudowany zostanie również biurowiec o powierzchni 400 mkw.

Firma „Izoler" zajmuje się produkcją i montażem wysokiej klasy izolacji termicznych dla obiektów przemysłowych. W ub.r. zajęła pierwsze miejsce wśród 133 firm konkurujących o dotację ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, w ramach „Badań przemysłowych i prac rozwojowych realizowanych przez przedsiębiorstwa”.

W Stargardzkim Parku Przemysłowym produkowane będą zaś ognioodporne materace termoizolacyjne. W zakładzie wprowadzone zostaną nowatorskie rozwiązania, m.in. nowoczesna komora odpylająca do przetwarzania materiałów izolacyjnych z odciągiem pyłu umiejscowionym w posadzce oraz dolne odpylanie stanowisk szwalniczych. Przedstawiciele firmy planują uruchomienie 25 nowoczesnych stanowisk do szycia, a także system wycinania materiałów ploterem. Ruszył już nabór pracowników. ©℗

(gra)

Fot. SARL

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ela
2017-04-08 11:12:44
System wycinania ploterem, to już mają od lat, zwykłe urządzenie które na stole robi za nóż i wycina, ale mi wielki system, redaktorku głupio jak się tak pisze o czyms o czym się nie ma pojęcia co??? Cała ta dotacja to oszustwo, bo oni już to robią od lat teraz tylko udają aby wyciągnąć kasę.
Tomek
2017-04-08 11:09:53
Ludzie uciekają z tej firmy bardzo szybko. Ostatnio był wypadek pracownik złamał nogę, okazało się że pracuje mimo, że ma urlop bezpłatny. Mają kontrolę insepkcji pracy. Nie wiem kto sprawdza te dotacje. Pieniędzy z dotacji pracownicy też nie widzą mimo, że dotacja to obejmuje. Zero przepisów BHP, ludzie w zimę pracują w 10 stopniach na hali. Dziwię się że jeszcze nikt ich nie skontrolował.
Marian
2016-11-16 18:20:56
Piaskarz, spawacz z znajomością rysunku technicznego i doświadczeniem w stoczni to zarabia za granicą 20 tysięcy złotych, a nie tak jak w Polsce 2000 tysiące. Dobra zmiana to likwidacja stoczni.Fachowcy pracę znaleźli za granicą w swoim zawodzie, cała reszta stoczniowców z małymi kwalifikacjami nadaje się wyłącznie do prostych prac rozładunek, załadunek, sprzątanie, pakowanie i nic więcej.
Amelia
2016-11-16 17:51:26
Park Przemysłowy Stargard to kolejna oferta reklamowa firmy, dofinansowania do miejsc pracy to zasiłki dla firmy o dużych kwotach. pracy. Szczecin ma pełno Call Center, Business Center. Ministerstwo angielskie rozważa zatrudnianie więźniów jako doradców klienta w call centrach angielskich. A w Polsce to nowoczesność i postęp. W Anglii call center to żebracze pensje.
kalafior
2016-11-16 17:39:40
szkoda, że tak mało powstaje w Szczecinie. Te specjalne strefy to nieuczciwa konkurencja.
Ja
2016-11-16 14:46:54
Pracowałem w tym Izolerze. Niestety jest tam taka rotacja pracowników, że według mnie firma nie ma prztszłości. Nie potrafią docenić wkładu i inicjatywy oraz poświęcenia ludzi, więc ci odchodzą. Wydaje się, że istnieją tylko dla tych dofinansowań.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA