niedziela, 16 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Powstaje nowa fabryka. Ruszył nabór pracowników

Powstaje nowa fabryka. Ruszył nabór pracowników

Powstaje nowa fabryka. Ruszył nabór pracowników
Data publikacji: 2016-11-16 10:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:35
Wywietleń: 1098 172878

Nowoczesną fabrykę, w której produkowane będą lekkie i ognioodporne materace termoizolacyjne do zastosowań w przemyśle offshore, buduje w Stargardzkim Parku Przemysłowym firma „Izoler".

Przy ul. Przemysłowej w Stargardzie, oprócz hali o powierzchni 1 tys. mkw., wybudowany zostanie również biurowiec o powierzchni 400 mkw.

Firma „Izoler" zajmuje się produkcją i montażem wysokiej klasy izolacji termicznych dla obiektów przemysłowych. W ub.r. zajęła pierwsze miejsce wśród 133 firm konkurujących o dotację ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, w ramach „Badań przemysłowych i prac rozwojowych realizowanych przez przedsiębiorstwa”.

W Stargardzkim Parku Przemysłowym produkowane będą zaś ognioodporne materace termoizolacyjne. W zakładzie wprowadzone zostaną nowatorskie rozwiązania, m.in. nowoczesna komora odpylająca do przetwarzania materiałów izolacyjnych z odciągiem pyłu umiejscowionym w posadzce oraz dolne odpylanie stanowisk szwalniczych. Przedstawiciele firmy planują uruchomienie 25 nowoczesnych stanowisk do szycia, a także system wycinania materiałów ploterem. Ruszył już nabór pracowników. ©℗

(gra)

Fot. SARL

 

Komentarze

Ela
System wycinania ploterem, to już mają od lat, zwykłe urządzenie które na stole robi za nóż i wycina, ale mi wielki system, redaktorku głupio jak się tak pisze o czyms o czym się nie ma pojęcia co??? Cała ta dotacja to oszustwo, bo oni już to robią od lat teraz tylko udają aby wyciągnąć kasę.
2017-04-08 11:12:44
Tomek
Ludzie uciekają z tej firmy bardzo szybko. Ostatnio był wypadek pracownik złamał nogę, okazało się że pracuje mimo, że ma urlop bezpłatny. Mają kontrolę insepkcji pracy. Nie wiem kto sprawdza te dotacje. Pieniędzy z dotacji pracownicy też nie widzą mimo, że dotacja to obejmuje. Zero przepisów BHP, ludzie w zimę pracują w 10 stopniach na hali. Dziwię się że jeszcze nikt ich nie skontrolował.
2017-04-08 11:09:53
Marian
Piaskarz, spawacz z znajomością rysunku technicznego i doświadczeniem w stoczni to zarabia za granicą 20 tysięcy złotych, a nie tak jak w Polsce 2000 tysiące. Dobra zmiana to likwidacja stoczni.Fachowcy pracę znaleźli za granicą w swoim zawodzie, cała reszta stoczniowców z małymi kwalifikacjami nadaje się wyłącznie do prostych prac rozładunek, załadunek, sprzątanie, pakowanie i nic więcej.
2016-11-16 18:20:56
Amelia
Park Przemysłowy Stargard to kolejna oferta reklamowa firmy, dofinansowania do miejsc pracy to zasiłki dla firmy o dużych kwotach. pracy. Szczecin ma pełno Call Center, Business Center. Ministerstwo angielskie rozważa zatrudnianie więźniów jako doradców klienta w call centrach angielskich. A w Polsce to nowoczesność i postęp. W Anglii call center to żebracze pensje.
2016-11-16 17:51:26
kalafior
szkoda, że tak mało powstaje w Szczecinie. Te specjalne strefy to nieuczciwa konkurencja.
2016-11-16 17:39:40
Ja
Pracowałem w tym Izolerze. Niestety jest tam taka rotacja pracowników, że według mnie firma nie ma prztszłości. Nie potrafią docenić wkładu i inicjatywy oraz poświęcenia ludzi, więc ci odchodzą. Wydaje się, że istnieją tylko dla tych dofinansowań.
2016-11-16 14:46:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie