czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Powroty z majówki

Powroty z majówki

Powroty z majówki
Data publikacji: 2017-05-03 13:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:40
Wywietleń: 1617 249977

Dziś ostatni dzień długiego majowego weekendu. Dla wielu osób to czas powrotów do domów. Dlatego też dzisiaj w godzinach popołudniowych na drogach będzie zwiększona ilość policjantów, którzy będą dbali o bezpieczeństwo na drodze.

Od piątku (28 kwietnia) do środy 3 maja na drogach województwa zachodniopomorskiego doszło do 13 wypadków drogowych, w których 18 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął. Policjanci wyeliminowali z dróg 76 nietrzeźwych, nieodpowiedzialnych kierowców.

Przed nami ostatni dzień majowego długiego weekendu i tzw. powroty. Dlatego też apelujemy do kierujących o zachowanie rozsądku na drodze. Każdy przejaw brawury na ulicach będzie zgodnie z taryfikatorem studzony przez policjantów.

- Nie będzie taryfy ulgowej dla kierowców, którzy nie będą stosowali się do przepisów ruchu drogowego - mówi asp.szt. Anna Gembala. - Policjanci w radiowozach oznakowanych i nieoznakowanych będą patrolowali główne ciągi komunikacyjne, będą też prowadzić pomiary prędkości i trzeźwości kierujących a przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo mieszkańców powracających do domów aby ten bilans osób które wyjechały i wróciły był równy - dodaje.

(n)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie