Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
21 szczecin
REKLAMA

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym na drodze krajowej nr 6

Data publikacji: 30 czerwca 2019 r. 19:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:44
Zderzenie motocykla z samochodem osobowym na drodze krajowej nr 6
 

Droga krajowa nr 6 w Warszkowie jest już całkowicie przejezdna. Przez blisko trzy godziny - po zderzeniu motocykla z autem osobowym - obowiązywał tam ruch wahadłowy.

O zakończeniu utrudnienia w ruchu drogowym na dk 6 w miejscowości Warszkowo poinformował w niedzielę późnym wieczorem dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-letni kierujący motocyklem obywatel Niemiec, włączając się do ruchu z pasa awaryjnego, zderzył się z jadącym w tym samym kierunku fiatem pandą. Fiatem kierował 77-latek. Podróżowały nim trzy osoby. Żadna nie doznała obrażeń. Natomiast obywatel Niemiec ze złamaniem lewej nogi został przewieziony do szpitala w Koszalinie.

Po wypadku obowiązywał tam przez blisko trzy godziny ruch wahadłowy.

***

Wcześniejsza informacja

Na drodze krajowej nr 6 po zderzeniu motocykla z samochodem osobowym w Warszkowie ruch odbywa się wahadłowo. W wypadku ranna została jedna osoba.

Jak poinformowała oficer prasowa sławieńskiej policji Kinga Warczak, ze wstępnych ustaleń wynika, że 66-letni kierujący motocyklem obywatel Niemiec włączając się do ruchu z pasa awaryjnego zderzył się z jadącym w tym samym kierunku fiatem pandą. Fiatem kierował 77-latek, podróżowały nim trzy osoby; żadna nie doznała obrażeń. Natomiast obywatel Niemiec ze złamaniem lewej nogi został przewieziony do szpitala w Koszalinie.

Na drodze krajowej nr 6 w Warszkowie, gdzie doszło do wypadku, ruch odbywa się wahadłowo. Przewidywany czas trwania utrudnienia to dwie godziny.

(pap)

Fot. Dariusz Gorajski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

wolne
2019-07-01 06:44:46
Włączając się z pasa awaryjnego trzeba czekać nawet godzinę, aż będzie pusto, a nie wciskać się na siłę.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA