piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Potrącenie w Policach

Potrącenie w Policach

Potrącenie w Policach
Data publikacji: 2015-10-06 16:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1411 26432

Wypadek w Policach. 71-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przy ul. Kościuszki przez nissana micrę. Kierowcą był 77-latek ze Szczecina.

Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 13. Przed przejściem, przepuszczając pieszych, zatrzymał się kierujący fiatem panda. Nie zrobił tego jednak kierowca nissana mikry i potrącił przechodzącą przez jezdnię starszą kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala w Szczecinie.

- Kierowca micry tłumaczył, że nie zauważył pieszej - mówi Małgorzata Litwin z KPP w Policach. - Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. W zależności od obrażeń, jakich doznała poszkodowana, sprawa trafi do sądu lub zakończy się mandatem.

 (g)

Fot. arch.: Robert STACHNIK

Komentarze

Oby miał nauczkę
Tu nie chodzi o to, że ktoś nie zauważył, ale o to, że skoro widać, że jeden pojazd się zatrzymał przed przejściem, to OBOWIĄZKIEM drugiego pojazdu jest to samo. Nie ma nic gorszego, niż auto, które nie zatrzymuje się przed pasami, widząc, że drugie stoi-przupuszczając pieszych.
2015-10-07 06:26:07
szpenio
Ten dziadek nie miał "zauważać" pieszej.Miał zauważyc to że inny pojazd jadacy sąsiednim pasem zatrzymuje się przed przejściem.
2015-10-07 06:25:46

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie