Wtorek 21 września 2021r. 
REKLAMA

Poszukują sprawcy zabójstwa w Świnoujściu

Data publikacji: 2016-12-31 14:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:24
Poszukują sprawcy zabójstwa w Świnoujściu
 

Nadal nie złapano sprawcy zabójstwa, do którego doszło przy ul. Matejki w Świnoujściu. Trwają poszukiwania. Policja ustaliła, że zamordowany to 19-letni Piotr W., mieszkaniec Świnoujścia.

Rodzina, znajomi chłopaka i mieszkańcy Świnoujścia są wstrząśnięci tym, co się stało. Trudno uwierzyć, że ten spokojny człowiek mógł komuś wadzić. Niewykluczone, że do śmierci chłopaka mogła się przyczynić więcej niż jedna osoba. Policja nadal prowadzi czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy.

BaT

Wcześniejsza informacja

Zwłoki mężczyzny w wieku około 30 lat znaleziono w piątek (30 grudnia) około godz. 10.30 w mieszkaniu przy ul. Matejki w Świnoujściu. Zginął w wyniku rany kłutej. Policja ustala tożsamość mężczyzny i przesłuchuje świadków.

Jak powiedziała „Kurierowi” Beata Olszewska ze świnoujskiej policji zwłoki mężczyzna policja ujawniła w jednym z bloków przy ul. Matejki. 30-latek był zakrwawiony. Otrzymał cios ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem, w klatkę piersiową. Nie znaleziono jeszcze sprawcy. Na miejscu pojawił się prokurator. Przesłuchiwani są świadkowie.

BaT

Fot. Bartosz TURLEJSKI

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ