niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pościg za audi, mercedes w rowie

Pościg za audi, mercedes w rowie (akt. 1)

Pościg za audi, mercedes w rowie
Data publikacji: 2016-03-15 17:10
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:57
Wywietleń: 885 123542

Niemiecka policja przed godziną 12 powiadomiła polskich kolegów o prowadzonym pościgu za dwoma autami na niemieckich rejestracjach: mercedesem oraz Audi A8. Kierowcy obu samochodów nie zatrzymali się do kontroli, dlatego Niemcy podjęli decyzję o pościgu. Ten dla 32-letniego Polaka zakończył się w szpitalu; kierowany przez niego mercedes spadł ze skarpy w okolicach węzła Radziszewo.

Audi uciekało dalej. Ścigany przejechał przez trzy województwa - zachodniopomorskie, lubuskie i dotarł do Wielkopolski. Został złapany pod Piłą. Jak się okazało, za kierownicą siedziała 51-letnia kobieta, mieszkanka Łodzi. Oba samochody były skradzione na terenie Niemiec. Policja wyjaśnia kolejne okoliczności zdarzenia.

 Wcześniejsza informacja

Niemiecka policja przed godziną 12 powiadomiła polskich kolegów o prowadzonym pościgu za dwoma autami: mercedesem oraz Audi A8. Kierowcy obu samochodów nie zatrzymali się do kontroli, dlatego Niemcy podjęli decyzję o pościgu. Ten dla 32-letniego Polaka zakończył się w szpitalu; kierowany przez niego mercedes spadł ze skarpy w okolicach węzła Radziszewo. Wciąż natomiast ucieka audi A8 - w kierunku Gorzowa Wlkp.

(kol)

Fot. arch.

Komentarze

por Zubek
Po Piłą ????? przecież pod Piłę jedzie się spod granicy przynajmniej półtorej godziny!!!! A nie prościej było rozłożyć kolczatkę, albo pożyczyć policyjny helikopter od por Borewicza? Aaaa prawda trzeba mieć łączność pomiędzy komisariatami. No to przepraszam, dobrze, że w ogóle złapali.
2016-03-16 10:48:32
Ojj...czego to Polak nie PO-trafi,
I pozniej maja Niemcy Nas lubiec i odnosic sie do Nas z szacunkiem !!
2016-03-16 02:22:51

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie