Czwartek, 30 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Pościg za audi, mercedes w rowie (akt. 1)

Data publikacji: 15 marca 2016 r. 17:10
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:47
Pościg za audi, mercedes w rowie
 

Niemiecka policja przed godziną 12 powiadomiła polskich kolegów o prowadzonym pościgu za dwoma autami na niemieckich rejestracjach: mercedesem oraz Audi A8. Kierowcy obu samochodów nie zatrzymali się do kontroli, dlatego Niemcy podjęli decyzję o pościgu. Ten dla 32-letniego Polaka zakończył się w szpitalu; kierowany przez niego mercedes spadł ze skarpy w okolicach węzła Radziszewo.

Audi uciekało dalej. Ścigany przejechał przez trzy województwa - zachodniopomorskie, lubuskie i dotarł do Wielkopolski. Został złapany pod Piłą. Jak się okazało, za kierownicą siedziała 51-letnia kobieta, mieszkanka Łodzi. Oba samochody były skradzione na terenie Niemiec. Policja wyjaśnia kolejne okoliczności zdarzenia.

 Wcześniejsza informacja

Niemiecka policja przed godziną 12 powiadomiła polskich kolegów o prowadzonym pościgu za dwoma autami: mercedesem oraz Audi A8. Kierowcy obu samochodów nie zatrzymali się do kontroli, dlatego Niemcy podjęli decyzję o pościgu. Ten dla 32-letniego Polaka zakończył się w szpitalu; kierowany przez niego mercedes spadł ze skarpy w okolicach węzła Radziszewo. Wciąż natomiast ucieka audi A8 - w kierunku Gorzowa Wlkp.

(kol)

Fot. arch.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

por Zubek
2016-03-16 10:48:32
Po Piłą ????? przecież pod Piłę jedzie się spod granicy przynajmniej półtorej godziny!!!! A nie prościej było rozłożyć kolczatkę, albo pożyczyć policyjny helikopter od por Borewicza? Aaaa prawda trzeba mieć łączność pomiędzy komisariatami. No to przepraszam, dobrze, że w ogóle złapali.
Ojj...czego to Polak nie PO-trafi,
2016-03-16 02:22:51
I pozniej maja Niemcy Nas lubiec i odnosic sie do Nas z szacunkiem !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA