czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Uciekinier już wrócił do więzienia

Uciekinier już wrócił do więzienia

Uciekinier już wrócił do więzienia
Data publikacji: 2016-03-15 12:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:56
Wywietleń: 1546 123529

37-letni Daniel K. uciekł z pracy, zapewnianej przez areszt, w miniony piątek. Ale już w poniedziałkowe popołudnie został zatrzymany przez szczecińskich policjantów i i odwieziony tam, gdzie jego miejsce.

Mężczyzna karę za kradzieże i rozboje odbywał w Oddziale Zewnętrznym w Buniewicach, podlegającym Aresztowi Śledczemu  w Kamieniu Pomorskim.

- Na co dzień pracował w szkole, do której był odwożony; po zakończeniu zmiany przywożono go z powrotem do Buniewic - mówi mjr Edyta Gulbinowicz, rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Szczecinie. - Do zakończenia kary zostały mu cztery miesiące. 

Ale teraz Daniel K. musi liczyć się z tym, że do czterech miesięcy odsiadki mogą zostać mu dodane nawet kolejne dwa, za złamanie prawa. Wiadomo, że uciekinier wpadł w poniedziałkowe popołudnie w jednym z mieszkań w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo. Przyszli po niego wywiadowcy, przestępca nie był nawet specjalnie zdziwiony ich widokiem, natomiast nie tłumaczył, dlaczego zdecydował się na desperacki krok. Od samego początku wiadomo było, że może przyjechać właśnie do Szczecina, bo to jego rodzinne miasto. (kol)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie