środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Port Lotniczy Szczecin-Goleniów. Od czerwca loty do Warszawy

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów. Od czerwca loty do Warszawy

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów. Od czerwca loty do Warszawy
Data publikacji: 2020-05-26 14:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-26 16:34
Wywietleń: 1024 456771

Już od 1 czerwca samoloty PLL LOT zaczną latać na trasie Warszawa – Szczecin – Warszawa. Na wznowienie kursów przez pozostałe linie lotnicze trzeba będzie poczekać do lipca lub nawet do sierpnia.  

O wznowieniu krajowych połączeń pasażerskich od 1 czerwca  poinformowały Polskie Linie Lotnicze LOT. Ich uruchamianie ma odbywać się stopniowo i objąć osiem lotnisk w Polsce, w tym m.in. Szczecin.

Z informacji PL Szczecin-Goleniów wynika, że planowane są odloty boeingami 737-800 do Lotniska Chopina w Warszawie w następującym rozkładzie: poniedziałek - piątek g. 9.40 i 19.40 oraz sobota g. 9.40 i niedziela g. 19.40. Bilety można kupować na lotnisku i stronie www.lot.com.

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów zapowiada też, że od lipca zaczną z niego odlatywać samoloty trzech innych linii: Ryanair, Wizz Air oraz Norwegian. Od sierpnia ma do nich dołączyć SAS.

"Cała załoga Portu Lotniczego nie może się doczekać pierwszych pasażerów. Liczymy na Was, liczymy, że skorzystacie ze swojego regionalnego lotniska" - napisali pracownicy lotniska w związku z  zapowiedzią wznowienia lotów.

(ip)

Fot. PL Szczecin-Goleniów

Komentarze

Zaburzenia urojeniowe
Liczyć możecie,tak jak pasażer na normalność i ludzkie traktowanie. Niestety obostrzenia i histeria jaka temu wszystkiemu towarzyszy równa jest chronicznemu urojeniu czasami sięgająca obłędu.Jak w takich warunkach może czuć się pasażer poddany takiemu psychicznemu terrorowi-? komu się chce w takich warunkach ekstraordynaryjnego reżimu planować podróż i przeżywać kolejne traumy-? Ja i moja rodzina na pewno nie skorzystam i nie będziemy pogłębiać depresji jaką nam rząd funduje.
2020-05-26 14:57:11

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie