Niedziela, 24 września 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Poradnie i rejestracja w szpitalu MSWiA znów działają

Data publikacji: 22 stycznia 2019 r. 07:50
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:30
Poradnie i rejestracja w szpitalu MSWiA znów działają
 

Od wtorku (22 stycznia) wznowione zostaną przyjęcia w poradniach specjalistycznych przychodni szpitala MSWiA w Szczecinie, u którego pracowników wykryto odrę. Jak informuje placówka na swojej stronie internetowej, stopniowo przywracane jest pełne jej funkcjonowanie. 

W poniedziałek (21 bm.) uruchomiona została rejestracja, w której pacjenci oprócz umówienia wizyty mogą otrzymać wszelkie informacje o aktualnej działalności szpitala. 

W środę (23 bm.) planowane jest również uruchomienie pracowni rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej. Już w minionym tygodniu przywrócono udzielanie świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej - pacjenci są przyjmowani w budynku przy ul. Królowej Korony Polskiej 5/6.

Pozostałe obiekty oraz oddziały szpitalne na razie są zamknięte dla osób odwiedzających, a w SP ZOZ MSWiA utrzymywany jest szczególny rygor sanitarny. 

Pacjenci, którzy nie wymagają już hospitalizacji, są na bieżąco wypisywani. Pracownicy szpitala zostali przebadani na obecność przeciwciał zwalczających wirus odry. 

(g)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

haha
2019-01-22 07:55:03
MSWIA tak wspaniale zarządza swoim szpitalem że dopuściło do rozprzestrzenienia się epidemii

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA