Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Pomysły na kino. Trwają konsultacje w sprawie Pioniera

Data publikacji: 01 marca 2024 r. 12:25
Ostatnia aktualizacja: 01 marca 2024 r. 17:40
Pomysły na kino. Trwają konsultacje w sprawie Pioniera
 

Do końca tygodnia mieszkańcy Szczecina mogą przesyłać swoje pomysły na dalsze działanie kina Pionier. To ostatni etap konsultacji społecznych w sprawie przyszłości tego miejsca.

- Wybór optymalnej formuły funkcjonowania kina „Pionier” w dużej mierze uzależniamy od woli mieszkańców Szczecina – mówi Dorota Serwa – dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin. - Chcielibyśmy w odpowiedni sposób upamiętnić to niezwykłe miejsce oraz utrzymać jego unikalny charakter i wyjątkowy klimat.

Szczecinianie, którzy chcą podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak powinien funkcjonować „Pionier”, nadal mogą wyrazić swoje zdanie. Do 3 marca br. mogą wysłać swoje uwagi za pomocą poczty elektronicznej na adres konsultacje.pionier@um.szczecin. Wcześniej odbyły się konsultacje społeczne w formie stacjonarnej.

Informacja o wynikach konsultacji zostanie podana do wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Szczecin (http://konsultuj.szczecin.pl) w terminie 30 dni od daty ich zakończenia. (K)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ludzie myślmy
2024-03-01 17:20:15
Ludzie myślmy ci zrobić, wydaliśmy kilka milionów i co tu teraz z tym zrobić? Myślcie ludzie bo nam to będą wypominać a idą wybory które musimy znów wygrać.
Wola Mieszkańców
2024-03-01 15:13:24
O czym wy mówicie? O wolę mieszkańców trzeba było się pytać przed wydaniem tych 2 mln z podatków mieszkańców czy chcą wydać na to pieniądze. Teraz pytajcie się Słowika i jego sztucznej inteligencji którą używał do interpelacji w sprawie ścieżek rowerowych

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA