piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Pomogli porzuconemu psu

Pomogli porzuconemu psu

Pomogli porzuconemu psu
Data publikacji: 2018-01-27 18:49
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:45
Wywietleń: 1440 311383

Policjanci ze szczecińskiej drogówki zaopiekowali się porzuconym psem, który błąkał się w okolicach Lasu Arkońskiego. Zwierzę trafiło już do schroniska, gdzie jest bezpieczne.

- Do policjantów kontrolujących samochody w okolicach Lasu Arkońskiego podeszła kobieta i poprosiła o pomoc. - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala z zespołu prasowego szczecińskiej komendy. - Pani wyjaśniła, że będąc na spacerze ze swoimi psami zauważyła innego porzuconego psa, który błąkał się po ulicach. - dodaje asp. Gembala.

- Funkcjonariusze postanowili pomóc. Jeden z mundurowych odpiął pasek z torby, zrobił smycz po czym złapał porzuconego zwierzaka i zaprowadził go do schroniska dla zwierząt przy al. Wojska Polskiego w Szczecinie. - mówi A. Gembala.

- Pies jest teraz pod właściwą opieką. Kobieta była bardzo wdzięczna policjantom za udzieloną zwierzęciu pomoc i okazanie serca - dodaje rzecznika prasowa zachodniopomorskich policjantów.

Policjanci mówią, ze nie zrobili „nic niezwykłego” po prostu był to ludzki odruch pomocy bezbronnemu zwierzakowi.

(n)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

Komentarze

Magda
Dziękuję bardzo za ludzki odruch,dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym życzę. Wielki szacunek Panowie Policjanci!!!
2018-01-28 22:00:49
kochająca wszelkie zwierzątka
Drodzy Panowie Policjanci- daliście kolejnych dowód, że w Policji pracują wspaniali, z wielkim sercem kochani ludzie. Dziękuję wam z całego serca za ten zachowanie godne wielkiego uznania i szacunku. Będę się modlić za zdrowie Panów praz Waszych Rodzin. Serdeczne ukłony i szczere podziękowania. Niech Bóg Was Chroni przez wszelkim złem!! Bardzo na to zasługujecie Kochani Panowie!!!
2018-01-28 00:35:51
K
Szacunek panowie! Tak wyobrażam sobie policję- pełną empatii i pomocy obywatelom! Dziękujemy!!!
2018-01-27 21:28:04
Świnoujścianka
Policjantom, za ten zwykły, serdeczny ludzki odruch należą się najmilsze słowa i wielkie DZIĘKI !!! życzę także powodzenia w pracy !!!
2018-01-27 20:49:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”