poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pomogli po służbie

Pomogli po służbie

Pomogli po służbie
Data publikacji: 2016-06-07 11:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:05
Wywietleń: 1486 138117

Strażnicy miejscy z oddziału Prawobrzeże po skończonej służbie, będąc jeszcze na terenie placówki, usłyszeli huk i odgłos uderzenia samochodu przed swoją siedzibą. Podbiegli do drogi i zobaczyli hondę, która staranowała barierę energochłonną i wbiła się w ogrodzenie budynku. Wokół pojazdu unosił się dym i tumany pyłu.

W pojeździe znajdował się starszy mężczyzna,który sprawiał wrażenie zamroczonego, jego głowa opierała się na wystrzelonej poduszce powietrznej. Strażnicy próbowali nawiązać kontakt słowny z kierowcą i ustalić, czy odniósł jakieś obrażenia. Mężczyzna uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Ze względu na gęsty dym wydobywający się z pojazdu funkcjonariusze wyciągnęli poszkodowanego z rozbitego auta w bezpieczne miejsce . Powiadomili pogotowie i policję. Oczekując na przybycie obu służb rozpytali mężczyznę o okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 72-latek wracał znad morza. Podczas jazdy poczuł się bardzo źle i prawdopodobnie utracił  chwilowo przytomność.

Na prośbę poszkodowanego o zdarzeniu została powiadomiona jego żona, która przybyła na miejsce po kilkunastu minutach. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala w Zdunowie.

Fot. Straż Miejska 

Komentarze

Z nad morza
Do "Każdy chce dojechać do domu": a nic tobie do tego, co jegomość robił nad morzem bez żony !!! Jakiś obowiązek jest podróżować z żoną??
2016-06-07 16:21:52
Każdy chce dojechać do domu
Ludzie, jeśli nie czujecie się na siłach aby prowadzić, czyli widzicie, że słabniecie, to zatrzymajcie się, napijcie się wody gazowanej lub zróbcie kilka przysiadów. Można też najzwyczajniej w świecie pospacerować. Pamiętajcie o innych użytkownikach dróg. P.S. A co tej jegomość sam robił nad morzem, bez żony??
2016-06-07 15:08:41
ja
artykuł brzmi jak notatka służbowa.....
2016-06-07 13:00:08

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie