Czwartek, 20 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Policjanci przywieźli prezenty. Dla małych pacjentów w Zdrojach

Data publikacji: 23 grudnia 2021 r. 19:03
Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2021 r. 23:34
Policjanci przywieźli prezenty. Dla małych pacjentów w Zdrojach
Prezenty trafiły do podopiecznych szpitala w Zdrojach. Fot. KMP Szczecin  

Prezenty dla dzieci przebywających w szczecińskim szpitalu "Zdroje" przekazali funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji. Zawieźli im artykuły szkolne, zabawki oraz książki.

To inicjatywa mł. asp. Anny Bałundy, policjantki z Wydziału Sztabu Policji KMP w Szczecinie. Prywatnie doświadczając kilkutygodniowego pobytu z córką na Oddziale Neurochirurgii Dziecięcej, zorganizowała zbiórkę dla innych chorych dzieci. Akcję wsparły także policyjne Związki Zawodowe Komisariatu Szczecin Pogodno oraz miejskie żłobki.

W czwartek 23 grudnia prezenty trafiły do podopiecznych szpitala w Zdrojach.

- Ze względu na pandemię, policjantki nie mogły się spotkać z najmłodszymi, jednak sama możliwość przekazania im prezentów wywołała uśmiech u funkcjonariuszek, a co najważniejsze u samych dzieci - przyznają organizatorzy akcji. - Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości oraz szybkiego powrotu do zdrowia, a ich rodzicom jak najmniej trosk o swoje pociechy.

(KSz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do mł.asp.!
2021-12-23 23:11:57
Super inicjatywa, ładna przebitka na tle W-134, rzecznik jak zawsze, a inicjatorka też elegancko. Brawo i tak trzymać. Najważniejsze że dzieci choć trochę szcześliwsze, to bardzo miłe inicjatywa.
Prezenty
2021-12-23 22:51:45
Aż się łezka w oku kręci - brawo policja. Spędzanie Świąt w szpitalu będzie choć trochę mniej smutne dzięki tym prezentom.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA