Sobota 15 maja 2021r. 

Policjanci po służbie zatrzymali na Gumieńcach pijanego kierowcę

Data publikacji: 2020-07-31 14:08
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-01 07:47
Policjanci po służbie zatrzymali na Gumieńcach pijanego kierowcę
 

Dwaj rowerzyści, przejeżdżający w okolicy nowego osiedla na szczecińskich Gumieńcach, nagle usłyszeli huk. Po chwili zobaczyli wyjeżdżający z bocznej uliczki samochód z uszkodzona karoserią. Jak się okazało kierowca pojazdu był nietrzeźwy. Traf chciał, że rowerzyści to policjanci z wydziału kryminalnego KWP.

Policjanci mieli wolne od służby. Zareagowali, bo uznali, że mogło dojść do stłuczki i ktoś może potrzebować pomocy. Zatrzymali kierowcę, który jechał uszkodzonym autem.

- Szybko się okazało, że nikomu nic się nie stało, jednak kierowca nissana jest nietrzeźwy - informuje zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Do kolizji doprowadził przy manewrach parkowania, a gdy zorientował się, że ma do czynienia z policjantami, chciał oddalić się z miejsca zdarzenia. Oczywiście próba została udaremniona, a powiadomieni o zdarzeniu mundurowi z komisariatu zatrzymali 34-latka. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz musi się liczyć nie tylko z utratą prawa jazdy, ale także z odpowiedzialnością karną za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

(gan)

Fot. Sylwia Dudek

Komentarze

Sezon ogórkowy
2020-08-01 07:15:37
Czyżby chodziło o osiedle przy ul. Kwiatkowskiego? Jeśli tak, to całe zdarzenie było że 2 tygodnie temu. A samochód uszkodził nie od parkowania a od uderzenia w płot nie wyrabiając na zakręcie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ