wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dyrektor WORD bez prawa jazdy

Dyrektor WORD bez prawa jazdy

Dyrektor WORD bez prawa jazdy
Data publikacji: 2020-07-23 16:22
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-27 17:21
Wywietleń: 2816 466190

Siedmiu osobom w minionym tygodniu - w ramach rutynowych działań policji - zatrzymano prawa jazdy za prowadzenie aut pod wpływem alkoholu. Z naszych źródeł dowiedzieliśmy się, że jednym z kierowców, który jechał na podwójnym gazie i stracił uprawienia do kierowania pojazdami jest dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego to placówka nadzorowana przez samorząd województwa. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, informacja o nietrzeźwości dyrektora WORD dotarła do samorządu dopiero dziś i nim podjęte zostaną jakiekolwiek środki dyscyplinarne wobec szefa ośrodka, sprawę zbada Wydział Infrastruktury, który kontroluje WORD. Dopiero po wyjaśnieniach i ustaleniach wydziału sprawa zostanie przedstawiona Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego, który zadecyduje o losie dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie.

(kel)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

rot
Moim zdaniem w telewizji jest za mało reklam alkoholu. Właściwie nie rozumiem, dlaczego w tych reklamach nie pokazują szczęśliwych, pijanych kierowców, tylko zwykłych szczęśliwych pijaków.
2020-07-27 17:10:52
re: czytam
A od kiedy w WORDzie robi się prawo jazdy?
2020-07-27 17:07:08
S. S
Do Gazu. :))
2020-07-24 12:37:46
Antoni
Ponoć PiS specjalnie upił Dyrektora i podstawił niedostępnych funkcjonariuszy na drogach. Prawda? Może na sok buraka coś wiadomo? Ach ten PiS, karzą żyć prawo i nam nie odpowiada. KO przynajmniej swoich po grób potrafi bronić. A nie ważne czy słusznie czy może nie :)
2020-07-24 12:16:39
Kursant
Zdawałem egzamin w tym burdelu kilka razy mimo, że mam prawo jazdy od 30 lat. Bo firma musi zarobić,więc szukają pretekstów żeby oblać zdającego Z byle powodu.Widocznie zapomniałem ,że trzeba się nachlać.Gratulacje i dobrego samopoczucia dla wszystkich egzaminujących cymbałów.
2020-07-24 09:02:56
Gienio
Pewnie pisowcy znaleźli kolejny stołek do obstawienia, no cóż "wystarczy nie kraść"
2020-07-24 08:20:33
Pjoter
Znowu wina Tuska?
2020-07-24 08:17:41
Do szurniętej Alicji
tzn. mógł pić i prowadzić?! jak go złapali to oni są źli, a on dobry?! WTF?!
2020-07-24 08:05:50
Alicja
Pewnie nie należał do wyznawców PISu i szukali na niego haka i...znaleźli. Gdzie ja żyję.
2020-07-24 07:51:30
Pewnie był na spotkaniu
Na którym monitorowano wpływ alkoholu na stan bezpieczeństwa na drogach i zapomniał jakie wnioski z niego płynęły.
2020-07-24 07:49:44
%
Gdyby miał honor, to oddałby się do dyspozycji zwierzchników i wziął bezpłatny urlop, ale wiadomo...
2020-07-24 07:40:19
Normals
Dyrektor też człowiek.
2020-07-23 23:43:44
Marian
Niewazne ile mial promili. Jest to osoba piastujaca wazne stanowisko i powinna byc wzorem dla innych. Za jazde pod wplywem alkoholu natychmiastowe zwolnienie dyscyplinarna!!!! Ale ta sa ukladziki i raczka raczke myje!!!!!! Sprawa zostanie zamieciona lub rozpatrzona jak przycichnie a derektor zostanie!!!!
2020-07-23 22:43:42
Wixawexa
Ciekawe z kim pił i kto doniósł, może chodzi o awans?
2020-07-23 22:23:34
Kazik
To dobry chłopak był i mało pił
2020-07-23 21:48:23
Ed
Bzdura. Miał poniżej 0,2.
2020-07-23 20:10:29
Koza(k)
Nieźle :D
2020-07-23 18:50:07
czytam
Aoooo ! A ja tam miałem prawo jazdy robić !! Dopóki nie będzie fabrycznie montowanych blokad alkoholowych w autach - to sam naczelny prokurator, najwyższy sędzia i twoj nauczyciel jazdy może Cię zabić na pasach !
2020-07-23 17:20:31
To jest sprawa czysto polityczna !!!
Dość tyranii PiS-u !!!
2020-07-23 17:02:35