poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Policjanci odzyskali skradzione audi

Policjanci odzyskali skradzione audi

Policjanci odzyskali skradzione audi
Data publikacji: 2016-05-02 14:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 1486 131993

Właściciel skradzionego samochodu powiadomił policję o zniknięciu auta dosłownie kilka minut po tym, jak zauważył jego brak. Kryminalni z koszalińskiej komendy już następnego dnia odzyskali pojazd i zatrzymali 25-latka, który dokonał kradzieży.
 
W ubiegłym tygodniu dyżurny koszalińskiej komendy otrzymał informację o kradzieży pojazdu marki Audi A5. Jak relacjonował właściciel, warte 60 tysięcy auto zniknęło kilka minut wcześniej sprzed jego domu.

– Pokrzywdzony podał dane pojazdu i komunikat o takiej właśnie treści został przekazany patrolom pełniącym służbę na terenie Koszalina i powiatu. Następnego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili miejsce, gdzie został ukryty pojazd. Samochód został ujawniony w garażu na terenie Koszalina. Wiele szczęścia miał właściciel audi, który zamontował w pojeździe dodatkowe zabezpieczenie w postaci systemu namierzania – informuje mł. asp. Monika Kosiec.

Kryminalni pracując nadal nad sprawą ustalili właściciela garażu, a następnie osobę, która dokonała kradzieży samochodu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, a odzyskane w stanie niezniszczonym audi zostało zabezpieczone. Policjanci przedstawili 25-latkowi zarzut kradzieży po uprzednim włamaniu, który zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. (p)

Fot. policja

Komentarze

Sztygar,
A tego 25 latka wyslac z duzym szpadlem do Kopalni, by tam przez kolejne lata... mial okazje porzadnie sie "wyladowac"...!!
2016-05-03 01:48:14
tylko pytam
Cytat: " odzyskane w stanie niezniszczonym audi zostało zabezpieczone." Dlaczego nie zwrócone właścicielowi?
2016-05-02 18:42:11
greg
dobrze zrozumiałem? Poszkodowany podał policji współrzędne z GPS a ci NASTĘPNEGO dnia "ustalili miejsce gdzie został ukryty pojazd". Brawo policja.
2016-05-02 14:56:49

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie