Sobota, 02 marca 2024 r. 
REKLAMA

Policjanci odzyskali skradzione audi

Data publikacji: 02 maja 2016 r. 14:05
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:52
Policjanci odzyskali skradzione audi
Fot. policja  

Właściciel skradzionego samochodu powiadomił policję o zniknięciu auta dosłownie kilka minut po tym, jak zauważył jego brak. Kryminalni z koszalińskiej komendy już następnego dnia odzyskali pojazd i zatrzymali 25-latka, który dokonał kradzieży.
 
W ubiegłym tygodniu dyżurny koszalińskiej komendy otrzymał informację o kradzieży pojazdu marki Audi A5. Jak relacjonował właściciel, warte 60 tysięcy auto zniknęło kilka minut wcześniej sprzed jego domu.

– Pokrzywdzony podał dane pojazdu i komunikat o takiej właśnie treści został przekazany patrolom pełniącym służbę na terenie Koszalina i powiatu. Następnego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili miejsce, gdzie został ukryty pojazd. Samochód został ujawniony w garażu na terenie Koszalina. Wiele szczęścia miał właściciel audi, który zamontował w pojeździe dodatkowe zabezpieczenie w postaci systemu namierzania – informuje mł. asp. Monika Kosiec.

Kryminalni pracując nadal nad sprawą ustalili właściciela garażu, a następnie osobę, która dokonała kradzieży samochodu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, a odzyskane w stanie niezniszczonym audi zostało zabezpieczone. Policjanci przedstawili 25-latkowi zarzut kradzieży po uprzednim włamaniu, który zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. (p)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Sztygar,
2016-05-03 01:48:14
A tego 25 latka wyslac z duzym szpadlem do Kopalni, by tam przez kolejne lata... mial okazje porzadnie sie "wyladowac"...!!
tylko pytam
2016-05-02 18:42:11
Cytat: " odzyskane w stanie niezniszczonym audi zostało zabezpieczone." Dlaczego nie zwrócone właścicielowi?
greg
2016-05-02 14:56:49
dobrze zrozumiałem? Poszkodowany podał policji współrzędne z GPS a ci NASTĘPNEGO dnia "ustalili miejsce gdzie został ukryty pojazd". Brawo policja.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA