wtorek, 26 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Policja szuka świadków wczorajszego wypadku na ul. Szosa Polska w Szczecinie

Policja szuka świadków wczorajszego wypadku na ul. Szosa Polska w Szczecinie

Policja szuka świadków wczorajszego wypadku na ul. Szosa Polska w Szczecinie
Data publikacji: 2020-03-04 10:16
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-05 20:46
Wywietleń: 3998 445925

Policja poszukuje świadków wypadku z udziałem pieszych, który miał miejsce we wtorek (3 marca) wieczorem około godz. 19:25 na ul. Szosa Polska w Szczecinie.

Do potrącenia kobiety i mężczyzny doszło na przejściu dla pieszych. Kierujący samochodem osobowym prawdopodobnie marki Renault Clio koloru szarego lub srebrnego o początkowych numerach rejestracyjnych PO zbiegł z miejsca zdarzenia prawdopodobnie w kierunku Polic. Pojazd posiada uszkodzony reflektor oraz wyłamane lewe lusterko boczne.

Na skutek zdarzenia piesi doznali ciężkich obrażeń ciała.

Świadkowie, bądź osoby, którym znane są istotne dla sprawy okoliczności proszeni są o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Szczecin – Nad Odrą pod numerem +48 47 78-19-104 , lub osobiście w komisariacie przy ul. Bardzińskiej 1A.

(ip)

Fot. Policja

Komentarze

Ktos
Sprawca zostal zatrzymany dzis to byl facet a nie pani Sedzia
2020-03-05 20:09:31
do @ Xxx
"..to pracownica ,," Kumasz ?
2020-03-05 20:07:44
Xxx
Janusz a skad wiesz ze to pani Sedzia
2020-03-05 13:17:00
Janusz
Kierowca to pracownica Sądu w Szczecinie. Więc to nie jest zwykłą osoba, dajcie spokój z tymi poszukiwaniami
2020-03-05 12:03:20
Xxxx
Tak ta co zmarla byla ze szczecinia ale nieweidza kto prowadzial ale jest jedna osoba ktora na grala to zdazenie i ma sie zglosic na policje
2020-03-05 12:03:19
Mieszkanka
Ta Pani z jakiej ulicy jest? Ona wogole ze Szczecina?
2020-03-05 09:00:55
Maciek
A może kierowcą była kobieta?
2020-03-05 06:55:12
Xxxxx
Żal mi tej osoby
2020-03-04 19:35:31
×××××
Mojej koleżanki mama dziś zmarła miała niecałe 50 lat ta osoba
2020-03-04 19:31:38
pogromca nitrasa
trochę tych danych jest. Sądzę że powionno to się zamknąć w jakiś 10 -20 kierowców.Ciekawe jak zachowaja się warsztaty.
2020-03-04 15:57:07
xxx
jedna z osób zmarła dziś rano...oby złapali tego bydlaka