Niedziela 22 maja 2022r. 
REKLAMA

Policja strzeże cmentarza. Handel pracuje po Wszystkich Świętych

Data publikacji: 2020-10-31 10:17
Ostatnia aktualizacja: 2020-11-02 10:02
Policja strzeże cmentarza. Handel pracuje po Wszystkich Świętych
 

Zaplanowana zmiana organizacji ruchu w okolicy cmentarza komunalnego w Koszalinie z powodu Wszystkich Świętych nie wejdzie w życie. Od soboty do poniedziałku włącznie obowiązują normalne, codzienne zasady poruszania się po drogach. Policja w tej okolicy prowadzić będzie wzmożone działania prewencyjne.

To postanowienia prezydenta Piotra Jedlińskiego po piątkowej (30 października) decyzji premiera Mateusza Morawieckiego o 3-dniowym zamknięciu cmentarzy w Polsce. W Koszalinie nie wejdą w życie plany związane z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej podczas tego weekendu, między innymi nie będzie dodatkowych kursów autobusów miejskich w okolice cmentarza i dwóch miejsc przesiadkowych dla pasażerów w tym rejonie.

Za to dobra wiadomość dla przedsiębiorców i klientów. Prezydent Koszalina postanowił, że wyznaczone miejsca handlu przy cmentarzu będą działać dłużej, bo do następnego poniedziałku (9 listopada) włącznie na dotychczasowych zasadach. ©

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: Niektórzy mieszkańcy Koszalina zapobiegliwie odwiedzili groby bliskich wcześniej. Inni na nekropolię dotarli w piątkowe popołudnie i głośno narzekali, że o zamknięciu bram do cmentarza dowiedzieli się „dosłownie za pięć dwunasta”.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Gość
2020-11-01 14:53:05
Po co w "Kurierze Szczecińskim" zamieszcza się informacje z Koszalina? Nie ma już tam lokalnej pracy?
Obsrywator
2020-10-31 17:48:47
Glupi ten rząd... gdyby Cmentarze były otwarte jaka to byłaby oszczednosc dla budzetu, o ile mniej różnych wypłaconych 500+, 300+ czy 13tych/14tych emerytur w najblizszych latach. Totalny brak perspektywicznego myslenia.... PO czy SLD bylo by w takich sprawach duzo lepsze... Jedyna nadzieja (ratowaniu budzetu) w tych marszach/protestach kobiet.... Lepsze to niz nic....
obserwator
2020-10-31 15:41:58
Inni na nekropolię dotarli w piątkowe popołudnie i głośno narzekali, że o zamknięciu bram do cmentarza dowiedzieli się „dosłownie za pięć dwunasta”. Ojej, biedactwa, tacy niedomyślni. W ogóle im do głowy nie przyszło, że cmentarz może zostać zamknięty.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA