środa, 03 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Policja prosi o kontakt świadków potrącenia dziecka

Policja prosi o kontakt świadków potrącenia dziecka

Policja prosi o kontakt świadków potrącenia dziecka
Data publikacji: 2018-10-25 19:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:23
Wywietleń: 6005 358026

W sobotę (20 października 2018 r.) około godziny 11:30 na ul. Okulickiego w Szczecinie doszło do wypadku z udziałem dziecka. Samochód osobowy marki Volkswagen Polo potrącił 9-letniego chłopca, który przebiegał z prawej strony jezdni na lewą - poza przejściem dla pieszych. W skutek zdarzenia odniósł obrażenia ciała i trafił do szpitala.

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Komisariatu Pogodno w Szczecinie - ul. Mickiewicza 161, tel. 81-19-103, bądź pod numerem telefonu 112.

Ł.T

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Marysia
Dokładnie Rodzina potrzebuje wsparcia a nie wymądrzania!!! Bardzo mi szkoda...żal chłopca i jego rodziny... Jego Mamy...wielki OGROMNY dramat...stracić dziecko....nie ma nic gorszego... I prawdą jest, że dzieci nawet pod opieką rodziców opiekunów potrafią się wyrwać i robić "niemądre"rzeczy....
2018-10-26 18:46:20
Ka
Ludzie jeśli ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia niech się nie udziela. Dzieci nawet pod opieką rodziców czasami wyrwą się z pod kontroli. Nie da się dziecka non stop pilnować. A dzieci czasami najpierw działają potem myślą. Kto z nas się już jako dorosły głupio nie zachował. Ale ten chłopczyk, którego dobrze znam zapłacił za błąd najwyższą cenę. Jego rodzina nie potrzebuje umoralniania ale wsparcia
2018-10-26 17:27:56
Tragedia
Teraz wielka tragedia i płacz a to że przebiegał w miejscu gdzie nie powinien tego robić to już inna bajka....
2018-10-26 07:54:27
.
Przecież to wąska, dziurawa ulica, więc jak tak można pędzić!
2018-10-26 06:55:59
Tragedia
Chłopiec niestety zmarł chodził do szkoły z moim synem.
2018-10-25 20:56:52
Halina
Dzisiaj były kolejne dwa potrącenia, tam już dawno powinno być przejście dla pieszych!
2018-10-25 20:38:21