poniedziałek, 12 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Dziesięciolatek potrącony na Gumieńcach

Dziesięciolatek potrącony na Gumieńcach

Dziesięciolatek potrącony na Gumieńcach
Data publikacji: 2018-10-20 13:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-02 20:32
Wywietleń: 10336 357300

Na ul. Leopolda Okulickiego w Szczecinie w sobotnie przedpołudnie doszło do potrącenia pieszego. Jak poinformowała kom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, w miejscu niedozwolonym w pobliżu skrzyżowania z ul. Tarnobrzeską przebiegał przez jezdnię 10-latek. Wpadł pod nadjeżdżające auto. Kierująca nim kobieta była trzeźwa. Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.20. Ranny chłopiec przewieziony został do szpitala. Funkcjonariusze policji prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

(MIR)

Fot. Mirosław Winconek

 

Dziesięciolatek potrącony na Gumieńcach

Komentarze

@Smutne
Mam nadzieję - jako katoliczka - że trafił do nieba.
2018-11-02 20:30:41
Sylka
Mój syn idzie w piątek na pogrzeb do tego chłopca Mimo że to nie znak bardzo to przeżywa Współczuję rodzica
2018-10-31 23:20:32
Bel
Niestety odszedł. to był bardzo sympatyczny,uśmiechnięty ,koleżeński i kochany chłopiec. Bardzo ciepło o nim myślimy ,i myślami jesteśmy teraz również z jego Mamą.
2018-10-31 07:54:03
Smutne
Potwierdzam najgorszy z możliwych scenariusz. Pogrzeb chłopca w piątek. W takiej sytuacji aż chce się wierzyć w jakiś raj. Oby on go znalazł... Wyrazy współczucia dla mamy...
2018-10-26 23:45:37
B
Czy jest rzetelna informacja czy dziecko jest w szpitalu w ciężkim stanie czy zmarło ? Bo co chwila pojawiają się różne i sprzeczne informacje.
2018-10-26 08:30:56
Anonim
Chłopiec niestety nie przeżył :( W dniu dzisiejszym przed godz.8.00 również doszło w tym miejscu do potrącenia dziecka :(
2018-10-25 21:58:19
Człowiek
Tak nie można igrać sobie z ludzkim życiem raz twierdząc że chłopczyk umarł, za chwilę pisać że żyje, następnie że znowu umarł. Jeśli nie posiada się rzetelnych informacji, nie wolno się wypowiadać, bo tu nie chodzi o jakiś niewartościowy fakt ale o życie drugiego człowieka i o uczucia jego najbliższych. Kto śmie wypowiadać się, udzielając błędnych informacji?!!! Zamiast pisać bzdury i tracąc czas, może lepiej byłoby wspomóc dziecko i jego rodzinę modlitwą.
2018-10-25 18:04:04
:(
Czy ktoś ma informacje na temat zdrowia chłopca? Ja, również go znam i bardzo się martwię. Proszę o odpowiedź.
2018-10-25 18:00:47
Ktoś znajomy
Proszę nie komentować jeżeli nie mają Państwo niepotwierdzonych informacji. Chłopiec żyje ale nadal jego stan jest bardzo ciężki .
2018-10-25 17:48:19
Do adolfa
Nauczkę to będzieszmiał ty debilu puknij się w łeb. Pewnie nie masz dzieci to tego nie zrozumiesz.
2018-10-25 16:58:36
....
Chłopiec nie przeżył wypadku :(
2018-10-25 15:40:35
m
Jednak żyje?
2018-10-25 09:57:32
....
Żyje, lecz nadal walczy o życie .
2018-10-25 08:53:02
tragedia
Rodzice: uczcie dzieci, że mają przechodzić wyłącznie po pasach, a przedtem rozglądać się lewo-prawo-lewo, aż nic nie będzie nie jechało!
2018-10-25 08:05:55
ONA
Nie przeżył
2018-10-25 07:59:55
Człowiek
Czy ktoś ma jakieś rzetelne informacje jaki jest stan tego chłopca?
2018-10-24 21:42:18
Alicja
Adolf. Na takich ludzi jak ty też sa paragrafy. Uważaj bo jak się ma trociny zamiast mózgu to może się to żle skończyc.
2018-10-24 14:43:12
.....
Najgorsze w życiu co może być to stracić własne dziecko!!! Wraz ze śmiercią ukochanego dziecka jakaś cząstka umiera także w jego rodzicach! Straszna tragedia. Sama mam 2 dzieci i nigdy w życiu nie chciałabym przechodzić takiego dramatu. Dodam że bardzo dobrze znałam chłopca i jego bliskich. Bardzo współczuję.
2018-10-24 13:56:31
....
Chłopiec zmarł
2018-10-24 12:34:12
NIKT WAŻNY
ADOLF ty jesteś p.. , piszesz że szczeniak miał nauczke , jesteś KRETYN ale wiedz że ten chłopiec NIE ŻYJE teraz ty masz nauczkę, może następnym razem pomyślisz zanim coś napiszesz mam nadzieje że ten twój wpis będzie cię męczył do końca życia
2018-10-23 19:01:05
M.
Chłopiec jest w b. ciężkim stanie
2018-10-23 16:26:26
Urzytkownik bez nazwy
Ludzie ja go dobrze znam. Jest mi bardzo smutno że doszło do takiego wypadku.Weście sie ogarnijcie.Chciałbym aby mógł mówić chodzić itd.Jego koledzy i koleżanki się o niego martwią. Sama takie coś przerzyłam
2018-10-23 16:07:51
raczej nauczki nie bedzie miało, walczy o życie :(
raczej nauczki nie bedzie miało, walczy o życie :(
2018-10-23 11:36:05
Modlitwa
Ludzie bez serca i debile mogą pisać takie straszne rzeczy chłopak jest w stanie krytycznym . Nie mieści mi się w głowie to co się stało.znam go bardzo dobrze i wierzę w cuda . Boże ratuj go
2018-10-23 10:55:34
do Adolfa
Prawdziwy z ciebie Adolf ,ażeby ciebie h\\\\\\\j strzelił i to już natychmiast!!!!!!!!!!
2018-10-21 12:26:56
umarłemu kadzidło.
Modlić się to trzeba wtedy, gdy nie ma innego lepszego sposobu. Modlitwa pomaga tyle co umarłemu kadzidło.
2018-10-21 11:07:48
P
Ludzie to jest straszne co piszecie . Nawet nie wyobrażacie sobie co teraz przezywa matka. Powinniście się pomodli za zadrowie tego dziecka. Zycie jest zbyt kruche. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia
2018-10-21 09:22:36
Karolina
Większość tych komentarzy to kompletny debilizm.Jak można pisac ze dziecku tak dobrze.Przeciez to dziecko i mogło dojść do strasznej tragedii
2018-10-21 07:36:04
Chips
Co z autem?mocno uszkodzone?
2018-10-21 01:13:03
Rysiek z kingi
Dobry jezu a nasz panie
2018-10-21 00:43:37
Ares
Szczeniak to sam jesteś platfusie uważaj żebyś ty nauczki nie miał
2018-10-20 22:14:48
K
Ludzie jak wy możecie takie rzeczy pisać. Nie byliście tam i nie widzieliście. Wstyd! Nam nadzieję, że wy ani wasze dzieci nie znajdziecie się w takiej sytuacji. Brak mi słów. Życzę małemu zdrowia i szybkiego powrotu do domu.
2018-10-20 20:40:23
Ania
Co wy możecie wiedzieć? Matka wypuściła wierszy raz syna samego do kościoła a on wbiegł z kolegą pod samochód! Zastanówcie się co piszecie trole jedne!
2018-10-20 20:15:58
Kierowca
To jest kolejną lekcja dla rodziców tego trzeba uczyć i wpajac od najmłodszych lat. Aby chłopcu nic się nie stalo
2018-10-20 19:51:37
Ineza
A właśnie, że to rodzice mają solidną nauczkę!!! A dziecko, niezłą traume.
2018-10-20 19:30:43
Adolf
Bardzo dobrze,szczeniak ma nauczke